07 zgłoś się, rezerwy KS-u Kutno zdemolowały Bzurę

0

Prawdziwy festiwal strzelecki urządzili sobie piłkarze KS-u II Kutno w spotkaniu z Bzurą Młogoszyn. Podopieczni Jacka Walczaka rozgromili swoich rywali aż 7-0.

Tylko pierwsze minuty tego meczu były w miarę wyrównane. Od 15 minuty zaznaczyła się nasza przewaga, która skutkowała zdobyciem dwóch bramek w I połowie autorstwa Krystiana Górczyńskiego oraz Bartosza Kapruziaka. W II połowie nadal atakowaliśmy i stwarzaliśmy sobie mnóstwo sytuacji bramkowych, z których część wykorzystaliśmy – komentuje Jacek Walczak, trener KS II Kutno.

Następny mecz już w Wielką Sobotę o godz 17.00 na bocznym boisku przy ul. Kościuszki. Rywalem będzie LKS Świnice Warckie.

Bzura Młogoszyn 0 -7 KS II Kutno
Bramki: Andrzejczak 2, Górczyński, Kapruziak, Sobota, Cieśliński, Wietrzyk.

KS II Kutno: Zasadzinski (Czekalski), Domański (Ruszkowski), Zagajewski, Sobczak I, Maryniak, Łochyński (Jabłoński), Motylewski (Ciesliński), Andrzejczak (Sobota), Górczyński, Zielonka (Wietrzyk) (Gajda), Kapruziak.

fot. archiwum

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here