4-letni Tomuś i jego tata przeżyli tragiczny wypadek w Kutnie. Potrzebują naszej pomocy, ruszyła zbiórka pieniędzy

reklama

Kasia i Adam Domeradzcy poznali się w czasach licealnych od tego dnia szli przez życie razem, pobrali się w roku 2015, a owocem ich miłości była dwójka cudownych dzieci Tomek lat 4 i Basia lat 2. Jako młoda rodzina mieli wiele planów na przyszłość, a ich życie dopiero nabierało tempa, gdy nagle 2 lutego 2020 roku w ułamku sekundy to życie i związane z nim plany legły w gruzach. Tego dnia Kasia z Adamem i 4 letnim Tomkiem jechali do aquaparku w którym uwielbiał bawić się chłopczyk – córka, dwuletnia Basia została w domu pod opieką dziadków.

LINK DO ZRZUTKI

reklama

W niedzielne popołudnie na ulicy Bitwy pod Kutnem na pasie ruchu po którym poruszał się Adam z rodziną nagle pojawiło się z naprzeciwka rozpędzone BMW. Adam nie miał czasu ani możliwości zareagować aby uniknąć zderzenia… W tym tragicznym wypadku samochodowym zginęła żona, mama dwójki dzieci Katarzyna Domeradzka. Mieszkanka Polesia k. Łyszkowic.

O wypadku pisaliśmy w tym miejscu: (ZDJĘCIA/WIDEO) Nie żyją 2 kobiety. Co stało się na obwodnicy Kutna? Jest komunikat policji


reklama

Kasia zmarła na miejscu, Adam ma uszkodzony kręgosłup i nogę,, a Tomek z rozległymi obrażeniami został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polski w Łodzi. Chłopiec przez wiele dni przebywał w stanie ciężkim na OIOM-ie. Miał operację złamanej nogi oraz założonych 16 szwów na główce.

Po kilkunastu dniach pobytu w szpitalu Tomuś wrócił do domu, ale nie spotkał w nim swojej kochanej mamy za którą bardzo tęsknią razem z siostrą.


Kasia miała 29 lat, kochała rodzinę i sport. Dużo biegała, regularnie startowała w zawodach organizowanych na terenie gminy. Pracowała w pobliżu, żeby szybko wracać do domu. Razem z mężem ciężko pracowali, żeby rodzinie niczego nie brakowało.


Trzydziestoletni Adam został sam z dwójką małych dzieci. Bardzo prosimy o wpłacanie każdej kwoty aby pomóc Adamowi i Tomkowi wrócić do zdrowia oraz zaadaptować się w tej niezwykle trudnej sytuacji. Bądź dla nich Aniołem. Dziękujemy!

LINK DO ZRZUTKI
reklamaOstatnio dodane:

Ponad 100 nowych zakażeń...

Mamy 117 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Zmarło 6 kolejnych osób - informuje Ministerstwo Zdrowia.

(ZDJĘCIA) Wyjątkowa akcja MZK....

Miejski Zakład Komunikacji w Kutnie wyszedł z ciekawą inicjatywą, która ma wesprzeć mieszkańców w trudnych chwilach związanych z koronawirusem. Na wyświetlaczach pojawiły...

(ZDJĘCIA) Kierowca autobusu z...

Pomimo ograniczeń dotyczących liczby osób przewożonych środkami transportu zbiorowego jeden z kierowców na terenie Kutna nie dostosował się do obostrzeń. Mundurowi nałożyli...

Jakie działania podjęto w...

Starstwo Powiatowe w Kutnie opublikowało dziś raport dotyczący działań podjętych przez Starostę Kutnowskiego w marcu w związku z epidemią COVID-19.

XVI Ogólnopolski Konkurs Literacki...

Koronawirus pokrzyżował plany nam wszystkim, również pracownikom instytucji kulturalnych i animatorom kultury. Organizowany przez Kutnowski Dom Kultury Festiwal Złoty Środek Poezji, który...

KORONAWIRUS – RAPORT: Ponad...

Mamy 203 nowe przypadki zakażenia koronawirusem, potwierdzone pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Zmarły kolejne 2 osoby - informuje Ministerstwo Zdrowia.

(ZDJĘCIA) Walka z koronawirusem...

Od samego rana w Kutnie rozpoczęła się dezynfekcja miejsc publicznych, w których występują największe skupiska mieszkańców. Działania mają pomóc w walce z...