8 sierpnia otwarcie nowego marketu „Delikatesy TDJ Ozdowscy” przy ul. Skłodowskiej

0

Już 8 sierpnia 2018 roku o godzinie 9:00 otwarty zostanie zupełnie nowy market spożywczy pod marką Delikatesy TDJ Ozdowscy. Sklep będzie usytuowany u zbiegu ulic Marii Sk łodowskiej-Curie i Cmentarnej.

Kilka tygodni temu Delikatesy TDJ Ozdowscy otworzyły market przy ul. Batorego. Teraz czas na kolejny sklep. Nowy market będzie mieścił się w nowo wybudowanym pawilonie o powierzchni 800 m2 u zbiegu ulic Marii Skłodowskiej-Curie i Cmentarnej. Będzie to lokal o powierzchni 800m2 z aż 60 miejscami parkingowymi.

Klienci w ofercie Delikatesów TDJ Ozdowscy znajdą przede wszystkim szeroki wybór świeżych produktów: pieczywa, pączków, drożdżówek, ciast, ciasteczek, tortów, mięsa, wędlin, garmażu, warzyw, owoców, nabiału oraz pozostałych produktów spożywczych.

Nasze markety współpracują z wieloma lokalnymi dostawcami i dzięki temu będą mogły zaoferować Klientom bogatą ofertę wyselekcjonowanych i sprawdzonych produktów w bardzo konkurencyjnych cenach – mówi Ewa Ozdowska.

Oprócz lokalnych towarów nie zabraknie również produktów znanych polskich i zagranicznych marek, jak również produktów kuchni azjatyckiej, meksykańskiej czy włoskiej.

Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich Klientów na otwarcie marketu przy ul. Skłodowskiej – środa 8 sierpnia, godzina 9:00. Przygotowano wiele atrakcji, między innymi degustacje, promocje i konkursy z nagrodami! ▪

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here