Aquapark Kutno będzie zamknięty. Będą wymieniać…

2
fot. Der Blitz / Aquapark Kutno

Planujesz we wrześniu wybrać się do kutnowskiego Aquaparku? Mamy dla Ciebie złe wieści – obiekt przez kilka tygodni będzie nieczynny z powodu przerwy technologicznej.

W związku z koniecznością przeprowadzenia prac konserwacyjno-technicznych od 10 września w Aquaparku planowana jest przerwa technologiczna. W jej trakcie wymieniona zostanie woda we wszystkich nieckach basenowych, przeprowadzone zostaną prace remontowe oraz serwisy urządzeń technicznych – informuje Paweł Ślęzak, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kutnie.

Planowane daty wznowienia pracy poszczególnych stref:

Kręgielnia – 14 września, godz. 16:00.
Squash, Fitness, Cardio-Siła – 17 września, godz. 8:00.
Strefa basenowa – 26 września, godz. 6:00. ▪

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

2 WYPOWIEDZI

  1. A wiecie iż Aquapark Kutno zajmuje pierwsze miejsce w rankingu infobasen.pl i ósme w wojewódzkie łódzkim. Mamy się czym pochwalić i to była świetna inwestycja!

  2. Możemy się chwalić. Tylko Ślęzak mógłby się trochę przyłożyć do gospodarowania. Ubytki w terakocie w saunach uzupełnione byle jak silikonem, wiecznie niedomykające się drzwi, pourywane wieszaki. Czy tam nie ma konserwatora, żeby takie rzeczy naprawiał na bieżąco?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here