Atrakcje dla fanów Szekspira w Trójmieście

0

Trójmiasto jest urokliwym obszarem łączącym trzy miasta,w którym nie sposób się nudzić. Wśród wielu imprez sportowych, muzycznych i historycznych znajdziemy w Trójmieście dużo ciekawych wydarzeń kulturowych. Wielbiciele przedstawień teatralnych nie muszą daleko szukać, bo pośród nadmorskiego klimatu jest ich niezliczona ilość. Wszystko odbywa się z myślą o nadbałtyckich mieszkańcach i turystach chętnych spędzić niezapomniany czas.

Teatr Szekspirowski, czyli idealne miejsce dla fanów Szekspira

Fani Szekspira swoje miejsce znajdą w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim. Ci, którzy mieszkają w Gdańsku z pewnością go znają. Turyści niemający jeszcze z nim do czynienia, prędzej, czy później i tak do niego trafią. Obok tego budynku po prostu nie da się przejść obojętnie. Jest to jedyny w Polsce teatr stworzony na wzór teatru z czasów szekspirowskich, o czym świadczy wystrój jego wnętrza. Wychodząc naprzeciw fanów Szekspira, ale również osób chcących poznać szekspirowski klimat, miejsce to jest aktywne cały rok. Wystarczy odwiedzić Teatrszekspirowski.pl, gdzie znajduje się repertuar, dzięki któremu można zaplanować swój czas.

 

Główna atrakcja Teatru Szekspirowskiego

W wachlarzu ofert znaleźć można wiele wydarzeń teatralnych, koncertów i innych eventów kulturowych. Z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Co ciekawe, na deskach teatru nie występują jedynie polscy artyści, ale również zagraniczni. Ich profesjonalność oraz przygotowane z niezwykłą precyzją występy, wywołują w widowni zachwyt, który pozostaje na długo. Najaktualniejsze informacje o wydarzeniach znajdują się na Teatrszekspirowski.pl, gdzie od razu można również zakupić bilet.

 

Co jeszcze oferuje Teatr Szekspirowski?

Oglądanie spektakli teatralnych na widowni nie jest jedyną atrakcją teatru szekspirowskiego. Istnieje również możliwość jego zwiedzenia przy obecności wykwalifikowanego przewodnika. Jest to zapadająca w pamięci okazja do tego, by od kulis poczuć charakter magicznego miejsca oraz czasów Szekspira. Dużym atutem jest fakt, iż nie trzeba martwić się o brak możliwości zwiedzania w danym dniu. Nikt się nie zawiedzie, ponieważ taka możliwość istnieje codziennie. Jednorazowo w ciągu miesiąca organizowane jest zwiedzanie specjalnie dla rodzin, a każde z nich dotyczy innej sfery teatralnej.

artykuł partnera
Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here