Auto roztrzaskało się na słupie, dwie młode osoby ranne!

- reklama -

Z OSTATNIEJ CHWILI: Do bardzo groźnego wypadku doszło w jednej z miejscowości pod Bedlnem. Trwa akcja ratunkowa.

Jak powiedział Panoramie dyżurny KP PSP w Kutnie, około godziny 20 w miejscowości Potok (gm. Bedlno) opel astra uderzył w słup energetyczny. Jak wynika ze wstępnych informacji, w pojeździe zakleszczone zostały dwie osoby.

- reklama -

Straż pożarna prowadzi akcję ratunkową i przy użyciu specjalistycznego sprzętu próbuje wydostać osoby znajdujące się w samochodzie.

AKTUALIZACJA:

- reklama -

W wypadku ranne zostały dwie osoby: 23-letni kierowca oraz 19-letnia pasażerka, które zostały przetransportowane do szpitala w Kutnie.

Na miejscu pracują policjanci, pogotowie ratunkowe i energetyczne oraz 4 zastępy straży pożarnej z Kutna, Krzyżanowa i Woli Kałkowej.

- reklama -

Na razie nie wiadomo, co było przyczyną wypadku. Wyjaśniają to policjanci z kutnowskiej drogówki.

 

- reklama -


17 KOMENTARZE

  1. Nie obrazajcie nikogo pieniądze są tylko brakuje jeszcze bo ważniejsza była druszka na łąki niż dać pieniądze na samochód a poza tym wszyscy z Mirosławic są szkoleni

  2. Takie pieniądze miroslawice dostały z gminy i od ludzi i co …… nic. Miał być samochód ratowniczy i cisza … może przerąbali już kasę??

  3. Spróbuj dowiedzieć się jakie finanse uda na osp Pniewo ….nie oceniam miroslawic ale w gminie bedlno maja w dupie bezpieczeństwo mieszkańców tylko chodzi o selekcję naturalna osp .

  4. He he kolach ma w dupie wszystko a mlodzi chca pomagac ale mają podcinane skrzydła bo pieniądz i znajomosci rządzi wszystkim. Kto w tych ciezkich czasach byłby 24 godz na dobę pod telefonem bezintere sownie.????

  5. Ludzie nie krytykujcie tylko postawcie sie w ich sytuacj czym mieli pomagać jak gmina skapi na wsYstko . Żeby pomagać trzeba mieć sprzet i kurs ratownika medycznego . A tu jest dofinansowana tylko jedna jednostkia ‚ w gminie.

  6. HAHAHAHAH kazdy strazak powinen umiec udzielic pomocy pacnij sie w ta glowe ze to jednostka gasnicza i kupuje samochod do wypadkow ahahahahahha

  7. Śmiech na sali. Kilometr od wypadku straż Mirosławice nie mogli udzielić rannym pomocy bo nie mają sprzętu. Pan sołtys przeznaczył kasiore na ścieżkę na łąki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Przeczytaj także:


reklama

Ostatnio dodane:

reklama

reklama

reklama
reklama