Basen miejski z opóźnieniem. Powodem wichura

0

Miejski basen od soboty miał być do dyspozycji kutnian. Okazuje się jednak, że otwarcie nastąpi z kilkudniowym opóźnieniem. Jaki jest powód?

Jak informuje MOSiR na swojej stronie internetowej, powodem zmiany terminu jest konieczność uzdatnienia wody, która została zanieczyszczona podczas czwartkowej nawałnicy oraz niesprzyjające warunki atmosferyczne utrudniające osiągnięcie właściwej temperatury wody. Informacja o dokładnym terminie otwarcia ukaże się wkrótce na stronie www.mosir.kutno.pl.

Przepraszamy za niedogodności i liczymy na Państwa zrozumienie, tym bardziej, iż dodatkowe prace wykonywane są w trosce o bezpieczeństwo i komfort użytkowników basenu – można przeczytać na stronie kutnowskiego MOSiR-u.

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here