Basen miejski z opóźnieniem. Powodem wichura

reklama

Miejski basen od soboty miał być do dyspozycji kutnian. Okazuje się jednak, że otwarcie nastąpi z kilkudniowym opóźnieniem. Jaki jest powód?

Jak informuje MOSiR na swojej stronie internetowej, powodem zmiany terminu jest konieczność uzdatnienia wody, która została zanieczyszczona podczas czwartkowej nawałnicy oraz niesprzyjające warunki atmosferyczne utrudniające osiągnięcie właściwej temperatury wody. Informacja o dokładnym terminie otwarcia ukaże się wkrótce na stronie www.mosir.kutno.pl.

Przepraszamy za niedogodności i liczymy na Państwa zrozumienie, tym bardziej, iż dodatkowe prace wykonywane są w trosce o bezpieczeństwo i komfort użytkowników basenu – można przeczytać na stronie kutnowskiego MOSiR-u.

reklamaOstatnio dodane:

Skatowany „Dżeki” walczy o...

Wczoraj informowaliśmy o skatowanym psie z Dobrzelina, którego uratowali przedstawiciele Czterech Łap z Żychlina. Teraz ruszyła zbiórka pieniędzy na jego leczenie.

Rekordowy przyrost zakażeń, już...

Kolejne tragiczne informacje przekazało Ministerstwo Zdrowia. Zmarła kolejna osoba zakażona koronawirusem. To 67-letni mężczyzna. Ponadto zanotowano bardzo duży przyrost zakażeń.

Makabryczne odkrycie, w mieszkaniu...

Do makabrycznego odkrycia doszło dziś w jednym z mieszkań w Krośniewicach, gdzie znaleziono zwłoki mężczyzny. O godz. 17:16 do...

Kolejna akcja mieszkańców Kutna....

#będziedobrze - to nowa akcja internautów z całej Polski w czasie stanu epidemii koronawirusa. Włączyli się do niej także mieszkańcy Kutna. Na...

Zamówisz butlę z gazem,...

Kutnowskie firmy zajmujące się dystrybucją gazu nie wnoszą i nie montują butli w mieszkaniach. – Co mają zrobić starsze osoby, którym nie...

ZUS jest gotowy do...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest gotowy do realizowania tzw. tarczy antykryzysowej. „Wnioski przedsiębiorców, którzy ponieśli straty w związku z epidemią koronawirusa będą realizowane...

Przybywa zakażeń w Łódzkiem,...

Mamy 45 nowych przypadków zakażenia koronawirus, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Zmarła też 17 osoba zakażona koronawirusem - informuje Ministerstwo Zdrowia.