Biegi, morsowanie i… zbieranie śmieci. Wyjątkowy challenge „Kutno Biega”

reklama

Stowarzyszenie Kutno Biega organizuje „Zimowy Challenge z Kutno Biega 2020”. W skład wyzwań wchodzą trzy biegi 5km, 10km i 15km z towarzyszącymi im akcjami: morsowanie i zbiórka śmieci w lesie.

Celem wyzwań jest propagowanie zdrowego trybu życia, promowanie biegania jako alternatywnej formy spędzania wolnego czasu oraz integracja uczestników.

reklama

W niedzielę 16 lutego odbyło się pierwsze wyzwanie – bieg 5km wokół jeziora Skrzyneckiego, a następnie morsowanie. Dla wielu wejście do wody o temperaturze 2 stopnie było naprawdę dużym wyzwaniem.

Ale uczestnicy okazali się być prawdziwymi zimowymi lwami morskimi. Niesamowite wrażenia towarzyszyły wszystkim uczestnikom, tym bardziej, że pogoda i piękne widoki temu sprzyjały. Wydarzenie wspierali sponsorzy: Hurt-Pap Kutno, Delia Cosmetics Rzgów, firma GORO z Łodzi oraz prywatne osoby. Dzięki uprzejmości wspaniałej morsowej grupy z gminy Baruchowo Ice Comando mogliśmy wspólnie morsować i doświadczyć gościny podczas wspólnego ogniska z okazji Walentynek. Cały czas zachęcamy do dołączenia do naszej grupy oraz uczestnictwa w sobotnim parkrun o godzinie 9 – zachęcają członkowie Kutno Biega.

reklama

Biegasz? Truchtasz? Chodzisz o kijkach? Zapraszamy! Zobaczcie zdjęcia, uśmiechy na twarzach mówią same za siebie o atmosferze panującej w tej wyjątkowej sportowej grupie.

Źródło: Kutno Biega

ZOBACZ GALERIĘ:dav

reklamaOstatnio dodane:

Ponad 100 nowych zakażeń...

Mamy 117 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Zmarło 6 kolejnych osób - informuje Ministerstwo Zdrowia.

(ZDJĘCIA) Wyjątkowa akcja MZK....

Miejski Zakład Komunikacji w Kutnie wyszedł z ciekawą inicjatywą, która ma wesprzeć mieszkańców w trudnych chwilach związanych z koronawirusem. Na wyświetlaczach pojawiły...

(ZDJĘCIA) Kierowca autobusu z...

Pomimo ograniczeń dotyczących liczby osób przewożonych środkami transportu zbiorowego jeden z kierowców na terenie Kutna nie dostosował się do obostrzeń. Mundurowi nałożyli...

Jakie działania podjęto w...

Starstwo Powiatowe w Kutnie opublikowało dziś raport dotyczący działań podjętych przez Starostę Kutnowskiego w marcu w związku z epidemią COVID-19.

XVI Ogólnopolski Konkurs Literacki...

Koronawirus pokrzyżował plany nam wszystkim, również pracownikom instytucji kulturalnych i animatorom kultury. Organizowany przez Kutnowski Dom Kultury Festiwal Złoty Środek Poezji, który...

KORONAWIRUS – RAPORT: Ponad...

Mamy 203 nowe przypadki zakażenia koronawirusem, potwierdzone pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Zmarły kolejne 2 osoby - informuje Ministerstwo Zdrowia.

(ZDJĘCIA) Walka z koronawirusem...

Od samego rana w Kutnie rozpoczęła się dezynfekcja miejsc publicznych, w których występują największe skupiska mieszkańców. Działania mają pomóc w walce z...