Brudna kampania wyborcza w Kutnie? „Zniszczyli plakat i zrobili sobie selfie”

reklama

Rozkręca się prezydencka kampania wyborcza. Niestety, po raz kolejny w ostatnim czasie w Kutnie dochodzi do aktów wandalizmu. Jako pierwszemu „oberwało się” obecnemu prezydentowi Andrzejowi Dudzie.

W ostatnim czasie przy ul. Oziębłowskiego w Kutnie dwoje młodych ludzi namalowało niecenzuralne symbole na plakacie wyborczym A. Dudy. Wszystko uchwyciły kamery monitoringu.


reklama

Droga młodzieży, która zniszczyła materiał wyborczy Prezydenta Andrzeja Dudy, poprzez umieszczenie na nim niecenzuralnych symboli i robiąca sobie przy tym figlarne selfie w biały dzień przy świadkach, wiedz, że wasze wizerunki zostały utrwalone na monitoringu, a sprawa zgłoszona na Policję. Dziękuję Pani Prezes Małgorzacie Lubowickiej za szybką reakcję – napisała w mediach społecznościowych Ewa Rzymkowska, wiceprzewodnicząca Rady Miasta Kutno.

AKTUALIZACJA:

reklama

Jak mówi Małgorzata Lubowicka z Manhatanu, sprawa została zgłoszona na policję i mundurowi zabezpieczyli już między innymi monitoring.

Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery. Chłopak z dziewczyną wyjęli marker i perfidnie, z uśmiechem na twarzy, namalowali niecenzuralne treści na plakacie. Zawsze, gdy na terenie naszego pasażu dochodzi do kradzieży czy wandalizmu, powiadamiamy służby. Tak samo było w tym wypadku – mówi M. Lubowiecka.

O sprawę zapytaliśmy także w kutnowskiej komendzie.


Mogę potwierdzić, że takie zgłoszenie wpłynęło wczoraj do Komendy Powiatowej Policji w Kutnie. Obecnie prowadzimy czynności wyjaśniające – powiedziała Panoramie asp. szt. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP Kutno.


reklama


3 KOMENTARZE

  1. To znaczy „MagdoR”, że pochwalasz hejt, mowę nienawiści, wandalizm, chamstwo, wulgarność i głupotę. A jeśli tak, to znaczy, że jesteś osobą niedojrzałą psychicznie…

Comments are closed.


Ostatnio dodane:

KORONAWIRUS. Zmarło kolejne 10...

Mamy 268 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Zmarło też 10 kolejnych osób - informuje Ministerstwo Zdrowia. Bardzo duży...

(WIDEO) „Uwaga, uwaga…” –...

„Uwaga, uwaga! Policja informuje. Mamy stan epidemii. Zostań w domu. Nie narażaj siebie i innych! Opuszczaj miejsce zamieszkania tylko, gdy to jest...

(ZDJĘCIA) Duża akcja policji...

Akcja rodem z filmów sensacyjnych rozegrała się w sobotę przy ul. Grunwaldzkiej, gdzie pojawiło się kilka radiowozów policji i karetka pogotowia ratunkowego....

(ZDJĘCIA) Policja i wojsko...

Wspólne patrole policjantów i żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej pojawiły się na ulicach Kutna. Wszystko po to by zwiększyć bezpieczeństwo mieszkańców w związku...

KORONAWIRUS. 200 nowych zakażeń...

Mamy 207 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Zmarło 5 kolejnych osób - informuje Ministerstwo Zdrowia.

Testy na koronawirusa będą...

Pacjenci i personel medyczny wszystkich szpitali będą mieli zagwarantowany dostęp do testów na obecność wirusa SARS-CoV-2. Koszty testów pokryje Narodowy Fundusz Zdrowia.

Zmarły kolejne osoby z...

Mamy 124 nowe przypadki zakażenia koronawirusem, potwierdzone pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Ponadto odnotowano 6 kolejnych zgonów - informuje Ministerstwo Zdrowia.