Chwile grozy w lesie. Zagubił się schorowany mężczyzna

0

Policjanci odnaleźli dziś 73-letniego mieszkańca Żychlina, który zagubił się w lesie w okolicach Łokietnicy. Trwa okres grzybobrania podczas, którego wiele osób, zapominając o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, traci orientację w terenie. Policja apeluje o rozsądek i rozwagę w trakcie pobytu w lesie.

Zgłoszenie do dyżurnego gostynińskiej komendy Policji wpłynęło chwilę po godz. 13:00. 68-letni mieszkaniec Żychlina powiadomił, że w trakcie grzybobrania stracił z pola widzenia swojego 73-letniego znajomego. Do tego zaginiony nie posiada przy sobie telefonu komórkowego i choruje na cukrzycę.

Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania 73-latka. Dzięki szybkiej reakcji policjantów senior został odnaleziony i po upewnieniu się, że nie potrzebuje on pomocy lekarskiej, przekazany pod opiekę znajomemu.

źródło: KPP Gostynin

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here