Co dalej z kutnowskim targowiskiem? Magistrat zabiera głos

  0
  fot. maps google

  Co dalej z kutnowskim targowiskiem przy ul. Narutowicza? Dotychczasowy właściciel sprzedał teren, a magistrat wydał w tej sprawie oświadczenie.

  „W związku z pojawiającymi się obawami mieszkańców wyjaśniamy, że Powszechna Spółdzielnia Spożywców „Społem” jako użytkownik wieczysty dokonał sprzedaży działek przy ul. Narutowicza 37, na których zlokalizowana jest targowica miejska. Transakcja została zawarta pomiędzy niezależnie funkcjonującymi podmiotami gospodarczymi, a Miasto nie miało możliwości wpływu na tę sprzedaż” – wyjaśnia biuro prasowe UM Kutno.

  Jak dodaje kutnowski magistrat, po rozmowach przeprowadzonych z Zarządem PSS „Społem” Prezydent Miasta Kutna zapewnia, że targowisko miejskie funkcjonować będzie nadal, a prowadzący tam działalność gospodarczą będą ją mogli kontynuować na dotychczasowych warunkach.

  Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here