Co wynika z audytu kutnowskiego szpitala? Zobacz raport

Co wynika z audytu Kutnowskiego Szpitala Samorządowego? Na trwającej obecnie sesji Rady Powiatu właśnie przedstawiany jest raport. Publikujemy jego fragment oraz analizę SWOT naszej lecznicy.

Radni na początku sesji przegłosowali zmianę kolejności punktów obrad i jako pierwszy głos zabrał Adam Roślewski, ze szczecińskiej firmy Know How, która przeprowadziła audyt w Kutnowskim Szpitalu Samorządowym. Jest to doświadczona firma, która została założona w 1992 roku.

O audycie w obecnej chwili mówi A. Roślewski (tutaj możecie śledzić transmisję na żywo). Tymczasem w Biuletynie Informacji Publicznej starostwo opublikowało wnioski płynące z audytu i analizę SWOT. Poruszono m.in. analizę otoczenia, organizację, działalność medyczną, obsługę gospodarczą, politykę kadrową, infrastrukturę, sytuację finansową.

reklama

ZOBACZ RAPORT Z AUDYTU

Adam Roślewski z firmy Know How, która przeprowadziła audyt w Kutnowskim Szpitalu Samorządowym.
reklama

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl
reklama


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

reklama