(DUŻO ZDJĘĆ) Kutno rozkwita sportem – miasto nagrodziło najlepszych sportowców

0

Dziś w Centrum Teatru Muzyki i Tańca odbyła się wyjątkowa Gala Sportu, podczas której nagrodzono najlepsze drużyny i sportowców z naszego miasta.

Nagrody wręczali prezydent Zbigniew Burzyński, zastępcy prezydenta Jacek Boczkaja i Zbigniew Wdowiak, a także przewodniczący Rady Miasta Kutno Mariusz Sikora. Galę, która w tej formie odbyła się po raz pierwszy, poprowadził Paweł Szczepanik.

Oto lista nagrodzonych (pod galerią):

Nagroda finansowa w wysokości 1 000 zł, za osiągnięcie wysokiego wyniku sportowego we współzawodnictwie sportowym:

• Marcin Smakowski – Trener Miejskiego Klubu Sportowego „Stal” Baseball i Softball Kutno za zdobycie z drużyną Seniorów Miejskiego Klubu Sportowego „Stal” Baseball i Softball Kutno tytułu Wicemistrza Polski

Nagrody finansowe w wysokości po 500 zł, za osiągnięcie wysokiego wyniku sportowego we współzawodnictwie sportowym:

• Przemysław Kubicki – Trener Miejskiego Klubu Sportowego „Stal” Baseball i Softball Kutno za zdobycie z drużyną Juniorek Młodszych Miejskiego Klubu Sportowego „Stal” Baseball
i Softball Kutno tytułu Wicemistrza Polski Juniorek Młodszych

• Karolina Kociurska-Tomczak – Trenerka Koszykarskiego Klubu Sportowego Pro-Basket Kutno za zajęcie z drużyną Młodziczek U14 Koszykarskiego Klubu Sportowego Pro-Basket Kutno
V miejsca w finałach Mistrzostw Polski

Nagroda finansowa I stopnia w łącznej wysokości 6 000 zł:

Drużyna Seniorów Miejskiego Klubu Sportowego „Stal” Baseball i Softball Kutno za zdobycie tytułu Wicemistrza Polski, w składzie:

1. Bielecki Gracjan
2. Cichowski Kacper
3. Domżał Łukasz
4. Gajdziński Dominik
5. Grzanowski Mariusz
6. Jóźwiak Radosław
7. Kamiński Kacper
8. Kasica Jakub
9. Kopański Bartłomiej
10. Maciejewski Bartosz
11. Matecki Robert
12. Miklas Cezary
13. Nadolski Jakub
14. Piotrowski Krzysztof
15. Serafin Mateusz
16. Światłowski Tobiasz
17. Tuzikowski Damian
18. Wojtczak Artur
19. Wojtczak Jakub
20. Wróblewski Maciej
21. Zagawa Wojciech

Nagroda finansowa I stopnia w wysokości 2 000 zł:

Łukasz Wójcik – zawodnik Aeroklubu Włocławskiego za zajęcie indywidualnie III miejsca w 43. Szybowcowych Mistrzostwach Polski w klasie otwartej

Nagroda finansowa II stopnia w łącznej kwocie 3 000 zł:

Drużyna U23 Miejskiego Klubu Sportowego „Stal” Baseball i Softball Kutno za zdobycie tytułu Mistrza Polski w kategorii U23, w składzie:

1. Cichowski Kacper
2. Gajdziński Dominik
3. Jóźwiak Radosław
4. Kasica Jakub
5. Kopański Bartłomiej
6. Maciejewski Bartosz
7. Miklas Cezary
8. Niezgoda Tymon
9. Stańdo Mikołaj
10. Światłowski Tobiasz
11. Wojtczak Jakub
12. Zagawa Wojciech

Nagroda rzeczowa II stopnia o łącznej wartości 3 000 złotych:

• Drużyna U15 Miejskiego Klubu Sportowego „Stal” Baseball i Softball Kutno za zdobycie

II miejsca w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, w składzie:
1. Swyszcz Piotr
2. Kieruńczak Eryk
3. Zielak Michał
4. Nowicki Michał
5. Frątczak Oskar
6. Rzymkowski Bartosz
7. Zagawa Wojciech
8. Kałębasiak Szymon
9. Głowienka Jan
10. Otto Krzysztof
11. Jagodziński Szymon

Drużyna U18 Miejskiego Klubu Sportowego „Stal” Baseball i Softball Kutno za zdobycie tytułu Wicemistrza Polski w kategorii U18, w składzie:

1. Zielak Michał
2. Bielecki Konrad
3. Nowicki Michał
4. Frątczak Oskar
5. Kotkowski Adrian
6. Kopański Bartłomiej
7. Niezgoda Tymon
8. Stańdo Mikołaj
9. Światłowski Tobiasz
10. Zagawa Wojciech

Drużyna Juniorek Młodszych Miejskiego Klubu Sportowego „Stal” Baseball i Softball Kutno za zdobycie tytułu Wicemistrza Polski Juniorek Młodszych, w składzie:

    1. Misiak Oliwia
    2. Florczak Karolina
    3. Kieszkowska Wiktoria
    4. Lewandowska Julia
    5. Woźniak Natalia
    6. Brulińska Samanta
    7. Bobrzak Natalia
    8. Goździk Maja
    9. Kasińska Amelia
    10. Stasiak Angelika
    11. Maciaszek Kinga

Drużyna Seniorek Miejskiego Klubu Sportowego „Stal” Baseball i Softball Kutno za zdobycie III miejsca w Mistrzostwach Polski Seniorek, w składzie:

    1. Śnieć Daria
    2. Flisowska Adrianna
    3. Kubiak Daria
    4. Lewandowska Beata
    5. Prątkowska Weronika
    6. Kaczor Patrycja
    7. Kusz Michalina
    8. Langer Natalia
    9. Smorawska Monika
    10. Szałkowska Karolina
    11. Smolczewska Natalia
    12. Migała Natalia
    13. Szczepaniak Weronika
    14. Maciaszek Kinga
    15. Florczak Karolina
    16. Kieszkowska Wiktoria

Drużyna Młodziczek U14 Koszykarskiego Klubu Sportowego Pro-Basket Kutno za zajęcie V miejsca w finałach Mistrzostw Polski, w składzie:

    1. Dresler Julia
    2. Budner Milena
    3. Tomasik Nikola
    4. Kacperska Wiktoria
    5. Poniszewska Paulina
    6. Zalewska Weronika
    7. Andziak Justyna 
    8. Józefowicz Maria
    9. Mackiel Aleksandra
    10. Krawczyk Paulina
    11. Kadziak Sandra
    12. Sieczka Edyta
    13. Sobczyk Alicja

Nagroda rzeczowa II stopnia o wartości 500 złotych:

Wiktor Gryglak – zawodnik Akademii Sportów Walki i Rekreacji „Alex” w Kutnie za zajęcie II miejsca w Mistrzostwach Polski Kadetów w kickboxingu.

Nagroda rzeczowa II stopnia o wartości 300 złotych:

• Krystian Byczkowski – zawodnik Akademii Sportów Walki i Rekreacji „Alex” w Kutnie za zajęcie III miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorów w kickboxingu.
• Zuzanna Winiecka – zawodniczka Akademii Sportów Walki i Rekreacji „Alex” w Kutnie za zajęcie III miejsca w Mistrzostwach Polski Kadetów w kickboxingu.
• Klaudia Białoskórska - zawodniczka Koszykarskiego Klubu Sportowego Pro-Basket Kutno za zajęcie I miejsca na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży z Koszykarską Kadrą Województwa Łódzkiego U15 w Bochni w 2019 roku.
• Maria Józefowicz - zawodniczka Koszykarskiego Klubu Sportowego Pro-Basket Kutno za zajęcie I miejsca na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży z Koszykarską Kadrą Województwa Łódzkiego U15 w Bochni w 2019 roku.
• Nikola Tomasik - zawodniczka Koszykarskiego Klubu Sportowego Pro-Basket Kutno za zajęcie I miejsca na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży z Koszykarską Kadrą Województwa Łódzkiego U15 w Bochni w 2019 roku

Nagroda rzeczowa II stopnia o wartości 250 złotych:

Blanka Gens – zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego „Delfinek” za zajęcie I miejsca w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w konkurencji 25 metrów stylem dowolnym.

Wyróżnienia w postaci statuetki:

Artur Guber – zawodnik Akademii Sportów Walki i Rekreacji „Alex” w Kutnie za zajęcie za I miejsca w Polish Fighter Cup w kategorii kadet starszy.
• Nadia Czarnecka – zawodniczka Akademii Sportów Walki i Rekreacji „Alex” w Kutnie
za zajęcie I miejsca w Mistrzostwach Polski Kadetów w kategorii kadet młodszy.
• Julia Myszkowska – zawodniczka KKS Pro-Basket Kutno za reprezentowanie Miasta Kutno
w Młodzieżowej Reprezentacji Polski w kategorii U16.
• Julia Dresler – zawodniczka KKS Pro-Basket Kutno za reprezentowanie Miasta Kutno
w Młodzieżowej Reprezentacji Polski w kategorii U14.
• Kacper Maciejewski – zawodnik KKS Pro-Basket Kutno za reprezentowanie Miasta Kutno
w Wojewódzkiej Kadrze Młodzika.
• Jakub Wojtczak – zawodnik KKS Pro-Basket Kutno za reprezentowanie Miasta Kutno
w Wojewódzkiej Kadrze Młodzika.
• Antoni Lewicki – zawodnik KKS Pro-Basket Kutno za reprezentowanie Miasta Kutno
w Wojewódzkiej Kadrze Młodzika.
• Agnieszka Bryszewska – zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego „Dziewiątka”
za zajęcie II miejsca w konkurencji skoku w dal w III Ogólnopolskich Halowych Mistrzostwach „Czwartków Lekkoatletycznych”.
• Cezary Szymański – zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego „Dziewiątka” za zajęcie
VII miejsca w konkurencji 200 metrów ppł. w Mistrzostwach Polski Młodzików (Mały Memoriał Kusocińskiego).
• Filip Góreczny – zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego „Dziewiątka” za zajęcie
IX miejsca w konkurencji pchnięcia kulą w Mistrzostwach Polski Młodzików (Mały Memoriał Kusocińskiego).
• Julia Łysio – zawodniczka Międzyszkolnego Klubu Sportowego „TRÓJKA-ŁÓDŹ” za zajęcie XVIII miejsca w konkurencji 200 metrów stylem dowolnym w Letnich Mistrzostwach Polski 14-latków w pływaniu.

Wyróżnienia w postaci dyplomu za osiągnięte wyniki i reprezentowanie Kutna na ogólnopolskich i wojewódzkich zawodach:

zawodnicy i zawodniczki Akademii Sportów Walki i Rekreacji „ALEX” Kutno:

  1. Łukasz Siemiński
  2. Cezary Miklas
  3. Damian Tybińkowski
  4. Krystian Firaza
  5. Jakub Kasica
  6. Anna Justyńska
  7. Jakub Piotrowicz

zawodnicy i zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego „Delfinek”:

  1. Amelia Sobiecka
  2. Adam Mazurek zawodnicy i zawodniczki Koszykarskiego Klubu Sportowego Pro-Basket Kutno:
    Milena Budner
    Weronika Zalewska

Drużyna Kadetek U16:

1. Justyna Kozarska
2. Julia Myszkowska
3. Aleksandra Żurawik
4. Kinga Stasinowska
5. Gabriela Nadolska
6. Iga Woźniak
7. Zuzanna Sikorska
8. Natalia Pietrzak
9. Julia Dresler
10. Małgorzata Jabłońska
11. Milena Budner
12. Weronika Zalewska

Drużyna Juniorów Starszych U20:

1. Mateusz Rosa
2. Krzysztof Wojtczak
3. Maciej Wiercioch
4. Jakub Niedźwiadek
5. Michał Popławski
6. Artur Lewandowski
7. Szymon Pawlak
8. Mateusz Ćwirko -Godycki
9. Jakub Mróz
10. Bartłomiej Smakowski
Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here