Dziś kolejna retransmisja. KDK przenosi działalność do sieci

reklama

Zapraszamy na retransmisję zabawnej komedii „www ożenek pl” Teatru „Czemu nie?” Stowarzyszenia Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Kutnie! Początek o godz. 20:05.

Będzie anielsko, choć z diabelską intrygą. „Do zakochania jeden krok” jak śpiewał Andrzej Dąbrowski! Cóż jednak ma zrobić Ewa, która od ponad pięćdziesięciu lat boi się tego pierwszego kroku? Poddać się presji środowiska, przestać być singielką i wyjść za mąż? Tylko po co? I skąd tego męża wziąć? I tutaj z pomocą przychodzi jej Wszechmocny Internet i współczesna swatka Marianna!

reklama

Zapraszamy do obejrzenia około miłosnych perypetii „biblijnej pary” Adama i Ewy. Zdarzenie całkiem wiarygodne w dwóch aktach ze śpiewem, inspirowane i przeplatane „Ożenkiem” Mikołaja Gogola.

Scenariusz i reżyseria – Krzysztof Ryzlak
Spektakl zrealizowany w Centrum Teatru Muzyki i Tańca w Kutnie. Czas trwania: 78 minut.

reklama

Przenosimy aktywność do sieci! #kulturaonline #zostańwdomu

reklama


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Ostatnio dodane:

KORONAWIRUS. Zmarło kolejne 10...

Mamy 268 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Zmarło też 10 kolejnych osób - informuje Ministerstwo Zdrowia. Bardzo duży...

(WIDEO) „Uwaga, uwaga…” –...

„Uwaga, uwaga! Policja informuje. Mamy stan epidemii. Zostań w domu. Nie narażaj siebie i innych! Opuszczaj miejsce zamieszkania tylko, gdy to jest...

(ZDJĘCIA) Duża akcja policji...

Akcja rodem z filmów sensacyjnych rozegrała się w sobotę przy ul. Grunwaldzkiej, gdzie pojawiło się kilka radiowozów policji i karetka pogotowia ratunkowego....

(ZDJĘCIA) Policja i wojsko...

Wspólne patrole policjantów i żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej pojawiły się na ulicach Kutna. Wszystko po to by zwiększyć bezpieczeństwo mieszkańców w związku...

KORONAWIRUS. 200 nowych zakażeń...

Mamy 207 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Zmarło 5 kolejnych osób - informuje Ministerstwo Zdrowia.

Testy na koronawirusa będą...

Pacjenci i personel medyczny wszystkich szpitali będą mieli zagwarantowany dostęp do testów na obecność wirusa SARS-CoV-2. Koszty testów pokryje Narodowy Fundusz Zdrowia.

Zmarły kolejne osoby z...

Mamy 124 nowe przypadki zakażenia koronawirusem, potwierdzone pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Ponadto odnotowano 6 kolejnych zgonów - informuje Ministerstwo Zdrowia.