Dziś ostatni dzień głosowania na wojewódzki Budżet Obywatelski. Wspomóż QTNO Race!

0

Dziś ostatni dzień głosowania na projekty Budżetu Obywatelskiego Samorządu Województwa Łódzkiego! Wśród projektów znajduje się sportowy projekt, który zakłada organizacje biegu przeszkodowego w Kutnie.

QTNO Race – ekstremalny bieg z przeszkodami

Celem Budżetu Obywatelskiego Samorządu Województwa Łódzkiego jest rozszerzenie możliwości zaangażowania mieszkańców w proces decydowania o wydatkach regionalnej wspólnoty samorządowej, a przez to – o działaniach samorządu województwa wpływających na nasze otoczenie.

Mieszkańcy Kutna mają pomysł na organizację biegu przeszkodowego !

Głosując możesz pomóc w jego realizacji. Jak pokazał tegoroczny Kutno Challenge mieszkańcy chętnie mierzą się z ekstremalnymi wyzwaniami biegu przeszkodowego.

DZIŚ OSTATNI DZIEŃ GŁOSOWANIA ON-LINE https://bo.lodzkie.pl/glosuj-online/

projekt nr 116 – QTNO RACE bieg z przeszkodami

Opis zadania:

QTNO RACE! to pierwszy ekstremalny bieg z przeszkodami w centrum Polski – Kutnie.

To całodniowe wydarzenie sportowe nastawione na dobrą zabawę z dodatkiem wysiłku fizycznego i rywalizacji, to sprawdzian wytrzymałości swoich mięśni i charakteru. Adrenalina zapewniona!

Jeżeli twoją pasją jest sport i uwielbiasz wyzwania QTNO RACE jest dla Ciebie! To bieg bez mety! Biegniesz i sam decydujesz ile okrążeń pokonasz!

Każda przeszkodowa pętla będzie kwestionować Twoje ciało i umysł. Będziesz biegać, skakać, pełzać, wspinać się i pomagać to robić innym. Nie skorzystasz? Pozwól dziecku na udział w QTNO RACE KIDS!

Biegi przeszkodowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem w Kutnie.

Tak było podczas CROSS FIT KUTNO CHALLENGE – zorganizowanym dzięki Kutnowskiemu Budżetowi Obywatelskiemu:

CHCESZ WIĘCEJ SPORTOWYCH EMOCJI W 2019 W KUTNIE?

ZAGŁOSUJ 116 !! QTNO RACE !!

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here