(FOTO/WIDEO) Kaskaderskie popisy na motocyklu w sercu Kutna!

0

Efektowne, wręcz kaskaderskie pokazy jazdy na motocyklu obejrzeć można było dziś na Placu Piłsudskiego. W roli głównej wystąpił Maciek „DOP” Bielicki, a wszystko to w ramach akcji Moto Mikołaje.

Jeśli mieszkańcy Kutna nie wiedzieli, czym jest stunt motocyklowy, to od dziś nie będą mieli już z tym problemu. To dyscyplina sportowa polegająca na wykonywaniu kombinacji wyczynów kaskaderskich na motocyklu lub sposób prowadzenia motocykla polegający zazwyczaj na popisowej jeździe na jednym kole wraz z wykonywaniem różnych akrobacji.

I wszystkie z tych elementów zaprezentował dziś w ramach akcji Moto Mikołaje Maciek „DOP” Bielicki z Płocka. To motocyklista z Płocka, który jest swego rodzaju legendą polskiego stuntu, a na dodatek trafił do Księgi Rekordów Guinessa!

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here