(GALERIA) Za nami „Kutnowska Za-Dyszka”. Tłumy pobiegły ulicami Miasta Róż

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Za nami VII edycja biegu ulicznego pod nazwą „Kutnowska Za-Dyszka”. W zawodach udział wzięło mnóstwo biegaczy z Kutna i całego województwa.

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Podobnie jak rok temu uczestnicy pobiegli ulicami Kutna w dwóch pętlach po 5 kilometrów. Start i meta tradycyjnie zorganizowane były na pl. Marszałka Józefa Piłsudskiego.

Oto najlepsi z Kutnowskiej Za-Dyszki:

Kobiety (16)

  1. RĘDZIKOWSKA Ewelina (Kutno) 00:55:27
- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Kobiety (19)

  1. KOLOMIIETS Khzystyna 00:39:24
  2. PSKIT Agata (trucht.com) 00:40:36
  3. TURALSKA Aneta (Biegaj z Dymkiem) 00:40:42

Kobiety (30)

  1. BUDEK Agnieszka (Biegaj z Dymkiem) 00:37:44
  2. WALCZAK-PECYNA Michalina (No name team) 00:39:30
  3. SZCZEPAŃSKA ANNA (Kutno Biega) 00:46:34
- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Kobiety (40)

  1. PIECZORA Monika (Łódź Running Team) 00:42:42
  2. AMBROZIAK Sylwia (SebaTeam Łowicz) 00:44:55
  3. PACHNIEWSKA Agnieszka (Więckowski team) 00:45:00

Kobiety (50)

  1. CYTROWSKA Małgorzata (Andrespol) 00:49:40
  2. GRZESZKOWIAK Bogumiła (Kutno) 01:00:59

Mężczyźni (16)

  1. MAJDA Maksymilian (Kutno Biega) 00:39:33
  2. FRYDRYSIAK Igor (Kutno) 00:42:14
  3. JĘDRZEJCZAK Kacper (Krośniewice) 00:43:51

Mężczyźni (19)

  1. WALOSKI Dawid (Ogniste Sokoły Team Run) 00:31:52
  2. STEPANENKO Pavel (Ukraina) 00:32:01
  3. KRZESZEWSKI Rafał (Biegaj pod okiem trenera) 00:34:30

Mężczyźni (30)

  1. OSMULSKI Tomasz (Trucht) 00:31:36
  2. KALIŃSKI Przemysław (Biegaj z Ursusem) 00:34:50
  3. CHĘTKA Krzysztof (Biegaj z Dymkiem) 00:35:09

Mężczyźni (40)

  1. MĘDELEWSKI Piotr (Rozbiegani Żychlin) 00:36:44
  2. KAZIMIERCZAK Rafał (Brzeziny) 00:36:58
  3. DURYS Jarosław (Rozbiegani Żychlin) 00:38:51

Mężczyźni (50)

  1. RADZIK Witold (Konstantynów Łdz.) 00:39:46
  2. BŁASZCZYK Czesław (Integracja Krośniewice) 00:40:15
  3. POLIT Andrzej (TKKF Wiślanie Słupno) 00:46:51

Mężczyźni (60+)

  1. CHRZANOWSKI Krzysztof (Bud-rem Koło) 00:44:07
  2. KOZIELSKI vel KOZIAK Ryszard (ReebokRunCrew LDZ) 00:50:58
  3. MATUSIAK Ryszard (OZO Ozorków) 00:55:36

Pełne wyniki można znaleźć na stronie organizatora

Zapraszamy do obejrzenia obszernej galerii z biegu:

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -


2 KOMENTARZE

  1. A prowadził to pan, który wiele lat temu realizując program spod PINI POLONIA twierdził że tam nic nie śmierdzi. Teraz założył ciemne okulary bo mu wstyd ludziom w oczy spojrzeć??

Comments are closed.



Ostatnio dodane: