Grał w ŁKS-ie Łódź i Wigrach Suwałki, teraz ma pomóc KS-owi w awansie

reklama

Jest pierwszy oficjalny zimowy transfer IV-ligowego KS-u Sand-Bus Kutno. Kontrakt z kutnowskim klubem podpisał Bartosz Bujalski.

Bartosz Bujalski urodził się 4 czerwca 1994 roku w Łodzi. Mimo młodego wieku na swoim koncie ma już regularne występy na boiskach II i III ligi, zaliczył również epizod na zapleczu Ekstraklasy w barwach zespołu Wigry Suwałki. W swojej karierze pomocnik grał w UKS SMS Łódź (wychowanek), a także Calisii Kalisz, Wigrach Suwałki, ŁKS-ie Łódź, Nerze Poddębice, Pelikanie Łowicz, RKS-ie Radomsko czy ostatnio Unii Skierniewice.

reklama

Informację o przenosinach Bujalskiego do Miasta Róż przekazali włodarze skierniewickiego klubu.

Rozwiązaliśmy za porozumieniem stron kontrakt z Bartoszem Bujalskim, który przechodzi o KS Kutno. Zawodnikowi dziękujemy za zaangażowanie i profesjonalizm oraz życzymy samych sukcesów w dalszej karierze – poinformował na oficjalnej stronie zarząd Unii Skierniewice.

reklama

Niebawem powinniśmy poznać kolejne nazwiska nowych zawodników KS-u, który wiosną ma walczyć o awans do III ligi. Jak udało nam się dowiedzieć, bardzo bliski gry w Kutnie jest między innymi Damian Szczepański, grający w przeszłości m.in. w Legii Warszawa, Wiśle Płock, Błękitnych Raciąż czy Pelikanie Łowicz.

Źródło: własne / 90minut.pl / uniaskierniewice.pl


reklamaOstatnio dodane:

Ponad 100 nowych zakażeń...

Mamy 117 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Zmarło 6 kolejnych osób - informuje Ministerstwo Zdrowia.

(ZDJĘCIA) Wyjątkowa akcja MZK....

Miejski Zakład Komunikacji w Kutnie wyszedł z ciekawą inicjatywą, która ma wesprzeć mieszkańców w trudnych chwilach związanych z koronawirusem. Na wyświetlaczach pojawiły...

(ZDJĘCIA) Kierowca autobusu z...

Pomimo ograniczeń dotyczących liczby osób przewożonych środkami transportu zbiorowego jeden z kierowców na terenie Kutna nie dostosował się do obostrzeń. Mundurowi nałożyli...

Jakie działania podjęto w...

Starstwo Powiatowe w Kutnie opublikowało dziś raport dotyczący działań podjętych przez Starostę Kutnowskiego w marcu w związku z epidemią COVID-19.

XVI Ogólnopolski Konkurs Literacki...

Koronawirus pokrzyżował plany nam wszystkim, również pracownikom instytucji kulturalnych i animatorom kultury. Organizowany przez Kutnowski Dom Kultury Festiwal Złoty Środek Poezji, który...

KORONAWIRUS – RAPORT: Ponad...

Mamy 203 nowe przypadki zakażenia koronawirusem, potwierdzone pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Zmarły kolejne 2 osoby - informuje Ministerstwo Zdrowia.

(ZDJĘCIA) Walka z koronawirusem...

Od samego rana w Kutnie rozpoczęła się dezynfekcja miejsc publicznych, w których występują największe skupiska mieszkańców. Działania mają pomóc w walce z...