I liga KAHLPN: Nowy lider rozgrywek! Potknięcia faworytów

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Władcy Północy nowym liderem I ligi KAHLPN! Porażki doznali między innymi czołowe drużyny – dotychczasowy lider Śródmieście i wicelider Róża Kutno.

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

WŁADCY PÓŁNOCY – EXPOM 8:3
Kowalczyk 2, Wojtalik 2, Gałązka 2, Wiśniewski, Kubicki – Brząkała, Tomczak, Domański
ŻK: Gałązka Kamil, Wasilewski Paweł – Cieśliński Mikołaj

DS. SMITH – ŚRÓDMIEŚCIE 5:4
Duczyński 2, Jóźwiak Błażej 2, Szewczyk – Waliszewski 2, Kamiński, Maciąg

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

HURT PAP EGOLIT – FC.GLEDZIANÓW 7:1
Burdak 3, Szuda 2, Kaliński, Adamczewski – Koniuszy

OB. AMAZONKA NIJHOF WASSINK – RÓŻA KUTNO 3:2
Rybacki, Dłużniewski Mariusz, Jaśkiewicz – Lewandowski, Kuciński
ŻK: Lewandowski Mateusz (Róża Kutno).

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

THE REDS – DZPG 5:3
Kubiak 3, Krzymieniewski, Słowikowski – Błażejczyk, Kajszczarek, Klarzak

ODLEWNIA KUTNO – 1,5 L/G 2:4
Darul, Bielecki Michał – Burdyka 2, Chróścik, Jatczak
ŻK: Guzikowski Benjamin (Odlewnia Kutno ).

ANIMEX GLADIATOR DASZYNA – OLD BOYS MIKA 3:13
Wiśniewski Łukasz, Chudzik, Wojtera – Jakubowski 5, Walczak 3, Sobczak 2, Pietrow, Kopański, Jagiełło.

Podsumowanie kolejki:

NAJ. MECZ : DS. SMITH – ŚRÓDMIEŚCIE
MVP : JAKUBOWSKI Mariusz (Old Boys Mika).
NAJ. 5 : KOTKOWSKI Krzysztof (OB. Amazonka Nijhof Wassink), JAKUBOWSKI Mariusz (Old Boys Mika), DUCZYŃSKI Dawid (DS. Smith), WALISZEWSKI Łukasz (Śródmieście), BURDAK Jakub (Hurt Pap Egolit)

TABELA PO VIII KOLEJCE:

  1. Władcy Północy 22 50:17
  2. Śródmieście 21 45:25
  3. Róża Kutno 18 31:15
  4. OB. Amazonka Nijhof Wassink 16 32:16
  5. The Reds 16 37:29
  6. Old Boys Mika 15 45:22
  7. Hurt Pap Egolit 13 34:25
  8. DS. Smith 10 36:27
  9. Expom 10 20:29
  10. FC. Gledzianów 9 24:30
  11. 1,5 L/G 6 14:32
  12. Odlewnia Kutno 3 12:49
  13. Animex Gladiator Daszyna 3 18:70
  14. DZPG 3 21:33

NAJLEPSI STRZELCY:

  1. KOWALCZYK Kamil (Władcy Północy) – 18
  2. KUBIAK Jakub (The Reds) – 15
  3. BURDAK Jakub (Hurt Pap Egolit) – 13
  4. WALCZAK Jacek (Old Boys Mika) – 13

WYKLUCZENI:

Mikołajczyk Dawid (1,5 L/G) 1 mecz do 19.01.2020 włącznie.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -




Ostatnio dodane: