I liga KAHLPN: Śródmieście i Róża na czele, nie brakowało emocji

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

To była bardzo zacięta kolejka I ligi KAHLPN. Liderem z kompletem punktów Śródmieście, które pokonało 6-2 Odlewnię Kutno. Tyle samo punktów, lecz gorszy bilans bramkowy, ma Róża Kutno.

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Komplet wyników:

HURT PAP EGOLIT – DS. SMITH 5:3
Kaliński 2, Adamczewski 2, Burdak – Jóźwiak Przemysław 2, Jędrzejewski Dariusz
CZK: Orzechowski Adrian (Hurt Pap Egolit).

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

OB. AMAZONKA NIJHOF WASSINK – WŁADCY PÓŁNOCY 3:4
Jaśkiewicz 2, Olczak – Kubicki, Grzelak, Kowalczyk, Wojtalik
ŻK: Olczak Patryk (OB. Amazonka Nijhof Wassink).

THE REDS – EXPOM 7:1
Kubiak 3, Górczyński, Świerczyński, Wiliński, Słowikowski – Kalinowski
ŻK: Wirtrzyk Michał (Expom ).

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

ODLEWNIA KUTNO – ŚRÓDMIEŚCIE 2:6
Pawlak, Bielecki Michał – Wojtczak, Waliszewski, Romański, Nadolski, Wójcik, Kierus

OLD BOYS MIKA – FC. GLEDZIANÓW 5:1
Jakubowski, Jagiełło, Grzegorek, Pietrow, Olczak – Tomes

1,5 L/G – RÓŻA KUTNO 3:4
Jóźwiak, Mikołajczyk, Jatczak – Janakowski 2, Marzec, Sakowski

ANIMEX GLADIATOR DASZYNA – DZPG 7:6
Wiśniewski Michał 3, Lewandowski Marcin 3, Wiśniewski Paweł – Lipiński 2, Wierzbołowicz, Gutarowski, Klarzak, Rembelski

reklama

Podsumowanie kolejki:

Najlepszy mecz: OB. AMAZONKA NIJHOF WASSINK 3-4 WŁADCY PÓŁNOCY
MVP: KUBIAK Jakub (THE REDS)
Najlepsza piątka: SZCZEPANIK Paweł (Old Boys Mika), KUBIAK Jakub (The Reds), WOJTALIK Jarosław (Władcy Północy), JAŚKIEWICZ Mariusz (OB. Amazonka Nijhof Wassink), WIŚNIEWSKI Michał (Animex Gladiator Daszyna).

TABELA PO IV KOLEJCE:

  1. Śródmieście 12 26:11
  2. Róża Kutno 12 19:5
  3. Hurt Pap Egolit 10 24:10
  4. Władcy Północy 10 22:9
  5. OB. Amazonka Hijhof Wassink 7 19:9
  6. The Reds 7 19:15
  7. Old Boys Mika 6 18:14
  8. FC. Gledzianów 6 10:13
  9. Expom 6 9:13
  10. DS. Smith 3 1 8:16
  11. Animex Gladiator Daszyna 3 10:33
  12. DZPG 0 11:20
  13. 1,5 L/G 0 6:15
  14. Odlewnia Kutno 0 3:31
reklama

NAJ. STRZELCY:

  1. BURDAK Jakub (Hurt Pap Egolit) – 10
  2. JAŚKEWICZ Mariusz (OB. Amazonka Nijhof Wassink) – 8
  3. KOWALCZYK Kamil (Władcy Północy) – 7
  4. WOJTALIK Jarosław (Władcy Północy) – 7

WYKLUCZENI:
Orzechowski Adrian (Hurt Pap Egolit) 1 mecz 15.12.2019 włącznie – obrona piłki ręką w bramce.

reklama

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj



Ostatnio dodane: