Ile osób pracuje w strefie przemysłowej w Kutnie? Prezydent podał dane

  2
  fot. UM Kutno

  Podczas dzisiejszej konferencji prasowej władze miasta poinformowały o liczbie osób zatrudnionych w Kutnowskiej Strefie Przemysłowej. Liczby robią wrażenie!

  Według analizy wykonywanej przez Wydział Kultury, Promocji i Rozwoju Miasta, zatrudnienie w Kutnowskiej Strefie Przemysłowej (Dzielnica Sklęczki, w tym Podstrefa Kutno) wzrosło o ponad 200 osób w okresie od 31.12.2018 r. do 30.06.2019 (data ostatniego badania), osiągając rekordowy poziom ponad 9160 zatrudnionych.

  W samej Podstrefie Kutno zatrudnionych jest 3000 osób.

  Prezydent Zbigniew Burzyński poinformował również o decyzjach o wsparciu wydanych w 2019 r. w Podstrefie Kutno ŁSSE. Otrzymały je: Sirmax Polska Sp. z o.o., Logistiko Sp. z o.o. i Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K.

  Co ciekawe, niedawno, 21 sierpnia 2019 r. minęło 18 lat od utworzenia Podstrefy Kutno Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

  reklama

  Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

  2 WYPOWIEDZI

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here