Inauguracja IV ligi przełożona! Nie wiadomo, kiedy KS Kutno rozpocznie rozgrywki

reklama

Jak informuje Łódzki Futbol, ŁZPN odwołał zaplanowaną na najbliższy weekend inaugurację IV ligi. Piłkarze KS Sand-Bus Kutno, lidera rozgrywek, mieli pojechać do Zelowa na mecz z tamtejszym Włókniarzem.

Wiadomo, że zdrowie i bezpieczeństwo jest najważniejsze. Rozumiemy i szanujemy decyzję, która została podjęta przez władze ligi. Wierzymy jednak, że rozgrywki zostaną jak najszybciej wznowione. Po dwóch miesiącach ciężkiej pracy każdy wolałby skupić się na rozgrywkach ligowych, a nie tylko treningach czy sparingach – powiedział Panoramie Dominik Tomczak, trener lidera IV ligi łódzkiej.

reklama

Kolejne spotkanie zaplanowano na 21 marca – wówczas w Kutnie KS miałby zmierzyć się z Wartą Działoszyn. W tej chwili jednak nie wiadomo, na jak długo wstrzymane zostaną rozgrywki.


reklama


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Ostatnio dodane:

KORONAWIRUS. Zmarło kolejne 10...

Mamy 268 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Zmarło też 10 kolejnych osób - informuje Ministerstwo Zdrowia. Bardzo duży...

(WIDEO) „Uwaga, uwaga…” –...

„Uwaga, uwaga! Policja informuje. Mamy stan epidemii. Zostań w domu. Nie narażaj siebie i innych! Opuszczaj miejsce zamieszkania tylko, gdy to jest...

(ZDJĘCIA) Duża akcja policji...

Akcja rodem z filmów sensacyjnych rozegrała się w sobotę przy ul. Grunwaldzkiej, gdzie pojawiło się kilka radiowozów policji i karetka pogotowia ratunkowego....

(ZDJĘCIA) Policja i wojsko...

Wspólne patrole policjantów i żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej pojawiły się na ulicach Kutna. Wszystko po to by zwiększyć bezpieczeństwo mieszkańców w związku...

KORONAWIRUS. 200 nowych zakażeń...

Mamy 207 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Zmarło 5 kolejnych osób - informuje Ministerstwo Zdrowia.

Testy na koronawirusa będą...

Pacjenci i personel medyczny wszystkich szpitali będą mieli zagwarantowany dostęp do testów na obecność wirusa SARS-CoV-2. Koszty testów pokryje Narodowy Fundusz Zdrowia.

Zmarły kolejne osoby z...

Mamy 124 nowe przypadki zakażenia koronawirusem, potwierdzone pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Ponadto odnotowano 6 kolejnych zgonów - informuje Ministerstwo Zdrowia.