Jedni ich uwielbiają, inni nienawidzą. Zagrają na Rock&Rose Fest Kutno!

0

Już w czerwcu Rock&Rose Fest Kutno, a dziś organizatorzy przedstawili główną gwiazdę tegorocznej imprezy. Będzie nią zespół Venom Inc, pionierzy ekstremalnego metalu!

Z szybszym biciem naszych serc, z drżeniem rąk chcielibyśmy Was Wszystkich poinformować, że nie mogliśmy zawieść z siódmą edycją ROCK&ROSE FEST KUTNO 2019. Mamy jasną obraną drogę i powiedzieliśmy sobie, że tegoroczna edycja naszego festiwalu musi być dla nas rewolucją, a także pisaniem historii muzyki alternatywnej dla naszego miasta. Proszę Państwa! Nie ma co się rozwodzić… headlinerem 7 edycji ROCK&ROSE FEST KUTNO 2019 będzie zespół VENOM INC! – informują Marek „Maras” Kurnatowski i Sławomir „Bryłas” Bryłka, organizatorzy Rock&Rose Fest Kutno.

Headliner RRFK2019 budzi skrajne emocje i jest prekursorem ekstremalnego metalu.

Nazwa VENOM jest zarówno uwielbiana, jak i nienawidzona w świecie metalu, ale niezależnie od tego, jak ją kto przyjmuje, są oni znani przede wszystkim jako pionierzy ekstremalnego metalu jaki znamy. W końcu sam Slayer wzorował się na nagraniach Venom w początkowej fazie swojej działalności – dodają organizatorzy Rock&Rose Fest Kutno.

Impreza RRFK odbędzie się 8 czerwca 2019 w Kutnie przy Józefów 7A. O zespołach i szczegółach będziemy jeszcze informować. PANORAMA jest patronem medialnym RRFK2019.

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here