Kiedy odbędą się odwołane imprezy w KDK? Poznaliśmy nowe daty

reklama

Kutnowski Dom Kultury, w związku z zagrożeniem epidemicznym został zmuszony do odwołania lub przeniesienia na inne terminy wydarzeń kulturalnych zaplanowanych na wiosnę 2020.

Z Arturem Andrusem zamiast w marcu widzimy się 12 listopada. Bilety będzie można zwracać w kasie KDK po wznowieniu działalności, za kupione online automatycznie zostaną zwrócone pieniądze. Niebawem w sprzedaży pojawią bilety na nowy termin.

reklama

Premiera spektaklu ,,Superhirołs” Grupy Teatralnej ,,od jutra” została przełożona na czerwiec – dokładny termin podamy niebawem.

Są także nowe terminy kilku wydarzeń, na które zakupione bilety zachowują ważność. Będzie to stand-up Piotra Zoli Szulowskiego przeniesiony z 19 marca na 20 sierpnia 2020. Na nowy termin, 29 września, zapraszamy także w przypadku spektaklu ,,Skąpiec”. „Winda do nieba” nie odbędzie się 2 kwietnia, ale spektakl zagości w KDK 10 września. Z Kabaretem pod Wyrwigroszem widzimy się nie 16 kwietnia, a 18 czerwca.

reklama

Całkowicie odwołane zostały takie wydarzenia jak: Kinematograf dla malucha (z dn. 15 marca), koncert Justyny Szafran (z dn. 28 marca), Poranek Teatralny (z dn. 29 marca) oraz koncert zespołu Bitamina (z dn. 23 marca). Warto pamiętać, że bilety zakupione w kasie będzie można zwrócić dopiero po wznowieniu działalności przez KDK.

Na podstawie decyzji UM Kutno informujemy również, że niestety w tym roku nie odbędzie się Kutnowska Majówka i Majówka ze Stanisławem Bareją oraz inne wydarzenia kulturalne zaplanowane do końca maja 2020r.

O kolejnych decyzjach będziemy informować na bieżąco. Po najświeższe informacje kulturalne oraz wydarzenia online zapraszamy na Facebook oraz YouTube Kutnowskiego Domu Kultury. #zostańwdomu, #kulturaonline, #kutnowskidomkultury

reklama


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Ostatnio dodane:

KORONAWIRUS. Zmarło kolejne 10...

Mamy 268 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Zmarło też 10 kolejnych osób - informuje Ministerstwo Zdrowia. Bardzo duży...

(WIDEO) „Uwaga, uwaga…” –...

„Uwaga, uwaga! Policja informuje. Mamy stan epidemii. Zostań w domu. Nie narażaj siebie i innych! Opuszczaj miejsce zamieszkania tylko, gdy to jest...

(ZDJĘCIA) Duża akcja policji...

Akcja rodem z filmów sensacyjnych rozegrała się w sobotę przy ul. Grunwaldzkiej, gdzie pojawiło się kilka radiowozów policji i karetka pogotowia ratunkowego....

(ZDJĘCIA) Policja i wojsko...

Wspólne patrole policjantów i żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej pojawiły się na ulicach Kutna. Wszystko po to by zwiększyć bezpieczeństwo mieszkańców w związku...

KORONAWIRUS. 200 nowych zakażeń...

Mamy 207 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Zmarło 5 kolejnych osób - informuje Ministerstwo Zdrowia.

Testy na koronawirusa będą...

Pacjenci i personel medyczny wszystkich szpitali będą mieli zagwarantowany dostęp do testów na obecność wirusa SARS-CoV-2. Koszty testów pokryje Narodowy Fundusz Zdrowia.

Zmarły kolejne osoby z...

Mamy 124 nowe przypadki zakażenia koronawirusem, potwierdzone pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Ponadto odnotowano 6 kolejnych zgonów - informuje Ministerstwo Zdrowia.