Kiedy w Kutnie pojawi się LED-owe oświetlenie? Radny dopytuje władze miasta

  0
  fot. Stop Dyskryminacji Kutna

  Temat związany z oświetleniem w naszym mieście jest często poruszany przez radnych. Kolejne zapytanie do władz Kutna w tej sprawie wystosował wczoraj radny Bartosz Czechowski.

  Mając na uwadze oczekiwaną od lat wymianę oświetlenia ulicznego w naszym mieście chciałbym zwrócić się z zapytaniem na jakim etapie jest procedowanie tej inwestycji? Kiedy możemy spodziewać się pierwszych prac związanych z wymianą w/w oświetlenia? – pyta radny Bartosz Czechowski.

  W Kutnie od dłuższego czasu mówi się o konieczności wymiany lamp sodowych na LED-owe. Mówił o tym w zeszłym roku podczas jednej z sesji Jacek Boczkaja, zastępca prezydenta Kutna.

  reklama

  Chcemy całe oświetlenie zmodernizować w formule partnerstwa publiczno–prywatnego. Rozpoczęte są rozmowy z firmą, która będzie nam doradzać, jak to wszystko trzeba zrobić i jeżeli wszystko pójdzie tak, jak planujemy, to w ciągu roku z małym okładem w całym mieście powinniśmy mieć oświetlenie zmodernizowane na oświetlenie LED–owe, przy czym – tak jak powiedziałem – w ramach tego zadania chcemy również pozawieszać lampy tam, gdzie słupy dzisiaj są, bo mamy umowę podpisaną z Energą–Operatorem, i tam, gdzie doświetleń wymagają przejścia dla pieszych – mówił wówczas J. Boczkaja.

  reklama

  Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here