KKS lepszy od Polonii, 29 punktów Grochowskiego

0

Koszykarze KKS-u Pro-Basket Kutno wygrali we własnej hali z Polonią 1912 Leszno 94-87. Dla podopiecznych Jarosława Krysiewicza było to drugie zwycięstwo z rzędu.

Pierwsza część spotkania była bardzo wyrównana, jednak o jeden punkt lepsi okazali się przyjezdni z Leszna. Druga kwarta to pokaz siły ekipy Jarosława Krysiewicza, którzy wygrali dziesięcioma punktami i do przerwy prowadzili 47-38.

Po zmianie stron pojedynek znów był bardzo wyrównany. Goście w trzeciej kwarcie wygrali sześcioma punktami i zaczęli odrabiać straty. Kutnowskie lwy nie dały jednak wyszarpać sobie zwycięstwa i w ostatniej kwarcie wygrywając czterema puntami przypieczętowali zwycięstwo 94-87.

Najskuteczniejszym graczem KKS-u, drugi raz z rzędu, okazał się Grzegorz Grochowski, który rzucił dziś 29 punktów.

KKS Pro-Basket Kutno 94-87 Polonia 1912 Leszno
24-25, 23-13, 24-30, 23-19

Kutno: Krzywdziński 4, Fiszer 18, Poznański 0, Matyszkiewicz 12, Grochowski 29, Krajniewski 7, Małecki 7, Nowakowski 2, Majewski 15;

Leszno: Skibniewski 11, Dylewicz 8, Trubacz 0, Pruefer 0, Sanny 18, Chanas 16, Milczyński 14, Krawczyk 10, Sirijatowicz 0, Pabian 10;

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl