KKS Pro-Basket ogłosił ósmego nowego zawodnika

2
fot. Marcin Nadolski / KKS Pro-Basket Kutno

Kolejnym zawodnikiem, który dołączył do KKS-u Pro-Basket Kutno jest Maciej Poznański. 21-letni zawodnik, jest wychowankiem KKS Pro-Basket Kutno, występował również w młodzieżowych sekcjach ŁKS SG Łódź.

W połowie sezonu 2016/17 postanowił opuścić Kutno i przeniósł się do Polpharmy Starogard Gdańsk. W zeszłym sezonie występował w I – ligowej Pogoni Prudnik i II – ligowym AZS Basket Nysa.

„Liczymy, że powrót w rodzinne strony pomoże Maćkowi odbudować formę i pokazać swój potencjał na parkietach I – ligowych” – komentują działacze KKS-u.

Maciej jest ósmym zakontraktowanym zawodnikiem na sezon 2019/20. Wcześniej kontrakty z Kutnem podpisali: Grzegorz Małecki, Jakub Fiszer, Grzegorz Grochowski, Bartosz Majewski, Filip Czyżnielewski, Tomasz Krzywdziński i Adrian Matyszkiewicz.

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

2 WYPOWIEDZI

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here