Koalicja Obywatelska rozpoczyna kampanię. Dariusz Joński w Kutnie

1

Po wczorajszym spotkaniu z dziennikarzami Lewicy Razem w Kutnie, dziś w naszym mieście odbyła się konferencja prasowa Dariusza Jońskiego z Koalicji Obywatelskiej.

D. Joński jest „dwójką” na liście KO do Sejmu podczas zbliżających się wyborów parlamentarnych. Kandydat Koalicji Obywatelskiej podkreślił, że priorytetem będą zmiany w służbie zdrowia, a także poprawienie płac. Jak mówi, chce aby Kutno miało swojego ambasadora w sejmie i jeśli wygra, to będzie chciał otworzyć w naszym mieście swoje biuro.

„Mamy niskie bezrobocie w kraju, jedno z najniższych od lat, ale ludzie narzekają na niskie płace. Będziemy chcieli między innymi wesprzeć osoby zarabiające mniej niż 4,5 tysiąca” – mówił D. Joński.

Joński podkreślał także, zapytany przez dziennikarzy, że KO nie zamierza zlikwidować programu 500+, którego pomysłodawcą jest Paweł Kowal (ex-PiS), a obecnie kandydat Koalicji Obywatelskiej.

Wkrótce więcej informacji

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

1 WYPOWIEDŹ

  1. Panie Joński po jakiego grzyba kandydował Pan w takim razie do sejmiku i zabieral czas i cenne głosy wyborców skoro napewno wiedział Pan, że będzie kandydował do sejmu ? W sejmiku nic Pan nie zrobił i teraz próba ( mam nadzieję że nie udana ) ewakuacji do Sejmu . Ja uważam w tej sytuacji że zmarnowałem swój głos oddając go na Pana . Zero odpowiedzialności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here