Kobieta-pirat drogowy zatrzymana, straciła prawo jazdy

3
fot. ilustracyjne / policja.pl
fot. ilustracyjne / policja.pl

Łowiccy policjanci zatrzymali mieszkankę powiatu kutnowskiego, która pędziła przez miasto i straciła prawo jazdy.

2 lutego przed godziną 14-tą na ulicy Poznańskiej w Łowiczu kierująca suzuki sx4 42-letnia mieszkanka powiatu kutnowskiego, przekroczyła prędkość w obszarze zabudowanym o 52 km/h.

Kierująca utraciła uprawnienia do kierowania oraz została ukarana mandatem karnym – komentuje podkom. Urszula Szymczak z KPP Łowicz.

Po raz kolejny policja apeluje o ostrożną jazdę, zgodnie z przepisami. Przekraczając prędkość zagrażamy bezpieczeństwu na drodze, a taka brawurowa jazda zwłaszcza w tych trudnych warunkach pogodowych znacznie zwiększa ryzyko wystąpienia zdarzenia drogowego. Pamiętajmy też, że gdy na drogach jest ślisko, droga hamowania znacznie się wydłuża.

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

3 WYPOWIEDZI

  1. Niech jeszcze zrobia ograniczenia do 10km/h wtedy napewno wzzedzie sie dojedzie haha, a tak serio, dla mnie droga Kutno-Plock jest ostro przegieta z ograniczeniami z 90 wpadasz nagle w 50 itd a na 50km/h policja oczywiste 😀 Nie zatrzymuja tylko anglikow bez ubezpieczen bo i tak sie nie znaja na papierach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here