Kolejna porażka Polfarmexu, kutnianie nie dali rady Kotwicy

0

Piętnastej w sezonie, a trzeciej z rzędu porażki doznali dziś koszykarze Polfarmexu Kutno. Podopieczni Jarosława Krysiewicza przegrali na wyjeździe z Energą Kotwica Kołobrzeg 80-102.

Pierwsza część meczu była dość wyrównana – najpierw gospodarze wygrali zaledwie jednym punktem 32-31, zaś po drugiej kwarcie odskoczyli kutnianom na sześć punktów i prowadzili 59-53.

Niestety, po zmianie stron, w trzeciej kwarcie Polfarmex został rozbity 19-7 i do ostatniej kwarty przystępował mając od swoich rywali aż 18 punktów mniej. Kotwica nie dała już sobie wyrwać zwycięstwa, a do tego powiększyła przewagę i wygrała zdecydowanie 102-80.

Po rozegraniu 23 spotkań, Polfarmex jest w tabeli I ligi trzeci od końca…

Energa Kotwica Kołobrzeg 102-80 Polfarmex Kutno
(32-31, 27-22, 19-7, 24-20)

Kołobrzeg: Dobriański 12, Ryżek 11, Przyborowski 15, Korolczuk 0, Zalewski 20, Lasota 6, Bodych 7, Grujić 5, Wrona 7, Stanios 9, Suliński 10;

Kutno: Fiszer 7, Majewski 14, Gospodarek 19, Sobczak 3, Obarek 10, Pawlak 3, Czyżnielewski 6, Matyszkiewicz 8, Andrzejewski 6, Żmudzki 4.

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl