KS Kutno wznawia treningi. Będzie dziesięciu nowych graczy?

0

Już w najbliższą środę piłkarze IV-ligowego KS-u Sand-Bus Kutno rozpoczną przygotowania do rundy wiosennej 2018/2019. Jak udało nam się dowiedzieć, na pierwszych zajęciach w tym roku pojawić może się nawet dziesięciu nowych zawodników.

Drużyna prowadzona przez Dominika Tomczaka w najbliższym tygodniu trenować będzie w Kutnie, zaś w kolejnych dniach część zajęć odbywać będzie się m.in. na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Łowiczu.

Na środowych, premierowych w tym roku, zajęciach spodziewać można się wielu nowych twarzy.

Na treningu pojawić ma się dziesięciu piłkarzy, którzy są bardzo bliscy gry w naszej drużynie. Dziś nie chciałbym podawać nazwisk, ale wszystko powinno być jasne w ciągu najbliższych kilku dni – powiedział Panoramie Dominik Tomczak, trener KS-u Sand-Bus Kutno.

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że jeden z „nowych” zawodników ma za sobą m.in. pierwszoligową przeszłość.

Jak zapowiada szkoleniowiec KS-u, wiosną przy Kościuszki grać będą praktycznie wszyscy zawodnicy, którzy jesienią zakładali żółto-niebieski trykot. Z klubu odszedł jedynie Dorian Skwara. Na testach w Kotwicy Kołobrzeg przebywa z kolei obecnie Konrad Reszka.

O karuzeli transferowej i przygotowaniach do rundy wiosennej będziemy na bieżąco informować.

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here