Kto będzie „pilnował” powiatowych pieniędzy? Jutro poznamy nazwisko nowego skarbnika

0

Podczas jutrzejszej sesji Rady Powiatu Kutnowskiego radni podejmą uchwałę dotyczącą powołania nowego skarbnika, który zastąpi Piotra Łaszewskiego.

Dotychczasowy skarbnik starostwa Piotr Łaszewski, złożył rezygnację z pracy (podobnie jak Jacek Saramonowicz – dyrektor Wydziału Zarządu, Rozwoju i Promocji) tuż przed wyborem nowego starosty, którym został Daniel Kowalik.

Warto wspomnieć, że P. Łaszewski cztery lata temu startował w wyborach samorządowych spod szyldu Komitetu Obywatelskiego, ugrupowania byłego już starosty Krzysztofa Debicha.

Podczas czwartkowej sesji radni, na wniosek nowego starosty, podejmą uchwałę dotyczącą odwołania Piotra Łaszewskiego ze stanowiska Skarbnika. Tego samego dnia poznamy nazwisko jego następcy.

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here