Kultura przenosi się do internetu. Ciekawa inicjatywa Kutnowskiego Domu Kultury

reklama

Z ciekawą inicjatywą wyszedł Kutnowski Dom Kultury, który w związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego w kraju, przenosi swoją działalność do sieci.

Jak to będzie wyglądać? W niedzielę na facebooku prowadzona będzie retransmisja spektaklu „Damy i huzary” Kutnowskiego Teatru Amatorskiego im. A. Fredry w reżyserii Jagody Kubiak.

reklama

„W związku z zaistniałą sytuacją przenosimy aktywność do sieci! W niedzielę 15.03.2020 o godz. 20:05 na facebooku Kutnowskiego Domu Kultury zaprezentujemy retransmisję spektaklu „Damy i huzary” Kutnowskiego Teatru Amatorskiego im. A. Fredry w reżyserii Jagody Kubiak. Lekka, zabawna komedia z mnóstwem zaskakujących intryg i dużą dozą prawdziwie dobrego humoru w stylu mistrza hr. A. Fredry. Premiera miała miejsce 26.10.2017. Zapraszamy!” – informuje w mediach społecznych KDK.

reklama


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Ostatnio dodane:

KORONAWIRUS. Zmarło kolejne 10...

Mamy 268 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Zmarło też 10 kolejnych osób - informuje Ministerstwo Zdrowia. Bardzo duży...

(WIDEO) „Uwaga, uwaga…” –...

„Uwaga, uwaga! Policja informuje. Mamy stan epidemii. Zostań w domu. Nie narażaj siebie i innych! Opuszczaj miejsce zamieszkania tylko, gdy to jest...

(ZDJĘCIA) Duża akcja policji...

Akcja rodem z filmów sensacyjnych rozegrała się w sobotę przy ul. Grunwaldzkiej, gdzie pojawiło się kilka radiowozów policji i karetka pogotowia ratunkowego....

(ZDJĘCIA) Policja i wojsko...

Wspólne patrole policjantów i żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej pojawiły się na ulicach Kutna. Wszystko po to by zwiększyć bezpieczeństwo mieszkańców w związku...

KORONAWIRUS. 200 nowych zakażeń...

Mamy 207 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Zmarło 5 kolejnych osób - informuje Ministerstwo Zdrowia.

Testy na koronawirusa będą...

Pacjenci i personel medyczny wszystkich szpitali będą mieli zagwarantowany dostęp do testów na obecność wirusa SARS-CoV-2. Koszty testów pokryje Narodowy Fundusz Zdrowia.

Zmarły kolejne osoby z...

Mamy 124 nowe przypadki zakażenia koronawirusem, potwierdzone pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Ponadto odnotowano 6 kolejnych zgonów - informuje Ministerstwo Zdrowia.