Kursy Excel w Edukey – profesjonalizm, przystępna cena, gwarancja efektu

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Perfekcyjna znajomość MS Excel jest ceniona przez pracodawców w prestiżowych firmach. Dla wielu pracowników program ten stał się przepustką do sukcesu zawodowego. Edukey wychodzi naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów i oferuje kursy Excel na najwyższym poziomie.

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Szkolenia Excel na każdym poziomie zaawansowania

Firma Edukey ze swoją ofertą szkoleń dotarła do największych miast w Polsce. Otwarte kursy Excel odbywają się w wielu terminach w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu, Warszawie i Gdańsku. Przestronne sale komputerowe, najnowocześniejszy sprzęt oraz doświadczona kadra to tylko kilka powodów, które czynią to miejsce wyjątkowym. Pod okiem najlepszych trenerów można tu doskonalić swoje umiejętności na poziomie podstawowym, średniozaawansowanym i zaawansowanym. Edukey szkoli również w zakresie bardziej szczegółowych zagadnień takich jak: podstawy VBA, Business Intelligence czy MS Excel dla analityków i finansistów.

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Nauka Excela w przystępnej cenie. Gwarancja efektu

Opinie klientów, którzy wybrali kursy Excel lub kursy informatyczne Edukey, nie pozostawiają wątpliwości. 95% uczestników szkoleń aktywnie wykorzystuje zdobytą wiedzę i umiejętności w pracy zawodowej. 52% badanych twierdzi, że nauka Excela znacząco wpłynęła na wzrost wydajności ich pracy. Cena oferowanych szkoleń nie jest wygórowana. W zależności od poziomu zaawansowania za kurs zapłacimy od 550 zł brutto do 750 zł brutto, a dodatkowo można skorzystać z atrakcyjnych zniżek w wysokości 10 i 15%. Ceny szkoleń z zagadnień specjalistycznych ustalane są indywidualnie.

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Indywidualne podejście do klienta

Trenerzy Edukey są nie tylko doświadczeni, ale również mobilni. Istnieje możliwość zorganizowania szkolenia dla grupy w dowolnym miejscu w Polsce. Przykładowy program szkolenia obejmuje 2 dni, czyli w praktyce 14 godzin nauki. Przebieg i szczegółowy program zajęć dostosowywany jest do indywidualnych preferencji klientów. Nie ma jednak wątpliwości, że nauka Excela z Edukey przyniesie spodziewane efekty. Obsługa arkuszy kalkulacyjnych, praca z liczbami, tabelami i wykresami stanie się prostsza i przyjemniejsza.

Artykuł partnera
- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -
Ostatnio dodane: