Kutnianka „jedynką” Lewicy podczas jesiennych wyborów!

1

Pochodząca z Kutna Paulina Matysiak będzie „jedynką” Lewicy w naszym okręgu (sieradzkim) podczas jesiennych wyborów parlamentarnych.

Jak informuje portal wnp.pl, dzisiejszej nocy zakończono akceptowanie czołówek list wyborczych Lewicy do Sejmu. Listę tworzą przedstawiciele SLD, Wiosny i Razem. Wśród nich jest Paulina Matysiak, która pochodzi z Kutna. Jedynkami są też m.in. Włodzimierz Czarzasty, Robert Kwiatkowski i Joanna Scheuring-Wielgus.

Warto dodać, że P. Matysiak podczas majowych wyborów do Europarlamentu była jedynką Razem w woj. kujawsko-pomorskim.

Paulina Matysiak ma 35 lat. Z wykształcenia jest filologiem, ukończyła studia na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Przez ostatnie lata pracowała w administracji samorządowej. Odpowiadała m.in. za budżet partycypacyjny i współpracę z organizacjami pozarządowymi.

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

1 WYPOWIEDŹ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here