Kutno będzie miało swojego Zenka Martyniuka? Kutnianin w „Disco Star”

5

Czy Miasto Róż doczeka się swojego Zenka Martyniuka? Kutnianin Mateusz Podorski bierze udział w talentshow „Disco Star” i oczarował jury składające się z gwiazd disco polo.

Mateusz Podorski kilka dni temu wziął udział w castingu do talentshow „Disco Star”. Jak mówi, od dawna chciał się spróbować i wreszcie udało mu się to w Poznaniu.

Kutnianin wykonał utwór „Wolność” z repertuaru Boys. Marcin Miller, a także Radek Liszewski (Weekend) byli pod wrażeniem występu Mateusza i dali mu przepustkę do kolejnego etapu. – Jury było bardzo zadowolone z mojego występu, dzwonili nawet do Zenka Martyniuka, bo myśleli, że to właśnie ja – komentuje Mateusz Podorski.

Choć zajmuję się muzyką na co dzień, to scenicznych powiązań mojej osoby do tej pory nie było. Grałem na różnych weselach i imprezach, ale nigdy nie były to plenerowe koncerty. Mam nadzieję, że dzięki udziałowi w programie, to się zmieni i będę mógł występować np. w Kutnie – mówi Mateusz Podorski.

Kutnianin nie ukrywa, że wiąże swoją przyszłość z muzyką disco polo.

Mam w swoich planach karierę muzyczną, choć na razie pozostaje to w sferze marzeń. Muzyka disco polo ma to do siebie, że każdy mówi że się jej wstydzi, ale na koncertach czy przed telewizorem każdy dobrze się bawi. Na tę chwilę traktuję to jako hobby i chcę dbać o swój rozwój muzyczny – dodaje M. Podorski.

Kolejny etap castingu już 13 lutego – czy i tym razem występ Mateusza spodoba się jury?

Gwiazdy disco polo promują młodych artystów

W programie Disco Star uczestniczą młodzi wokaliści i zespoły tworzące muzykę disco polo, dyskotekową i taneczną.

Na przesłuchaniach w całej Polsce pojawiają się tysiące chętnych marzących o karierze gwiazdy, ale tylko 36 wykonawców przechodzi do następnego etapu programu, eliminacji.

Występy uczestników ocenia jury: Radek Liszewski z zespołu Weekend, Czadoman oraz Magda Narożna z Pięknych i Młodych. Show prowadzi czwarty juror, Marcin Miller, lider zespołu Boys.

fot. Mateusz Podorski / archiwum prywatne
Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

5 WYPOWIEDZI

  1. Chociaż nie słucham disco-polo, to życzę mu aby udało mu się osiągnąć sukces i zajść daleko 🙂
    Muzyka ma łączyć, a nie dzielić – i najważniejsze aby sprawiała pozytywne emocje. Gratuluję również odwagi i wzięcia udziału w castingu (tym bardziej, że pan Mateusz spotkał się z dobrym przyjęciem). Swoją drogą to przykre, że pewne osoby piszą złośliwe komentarze, a same w życiu by się nie odważyły zrobić niczego, co by wychodziło poza „anonimowe” hejterstwo 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here