Kutnowskie koszykarki rzuciły 102 punkty! Okazałe zwycięstwo w Łowiczu

0
fot. KKS Pro-Basket Kutno

Aż 102 punkty zdobyły Młodziczki KKS Pro-Basket MOSiR Kutno w meczu z UMKS Księżak Łowicz rozgrywanym w miniony weekend w Łowiczu.

Dziewczęta z Kutna nie dały żadnych szans swoim rywalkom wygrywając pewnie 102:22, nie pozwalając przeciwniczkom na rzucenie więcej niż 10 punktów w każdej kwarcie.

Najskuteczniejszą zawodniczką w meczu była Patrycja Wielemborek, która rzuciła 39 punktów. Warto dodać, że aż 4 dziewczęta z Kutna uzbierały podwójną zdobycz punktową w meczu. Było to 4 zwycięstwo (przy 2 porażkach ) zespołu trenera Tomasza Pasińskiego, który w tabeli zajmuje 2. miejsce.

UMKS Księżak Łowicz 22:102 KKS Pro-Basket MOSiR Kutno
0:26, 6:32, 7:24, 9:20

KKS: Nikola Rączka 8, Zuzanna Karasiewicz 4, Magdalena Milarska 0, Maja Walczak 2, Wiktoria Rączka 16, Oliwia Dajer 11, Oliwia Olejniczak 2, Marlena Borowiecka 6, Oliwia Tomasik 14, Patrycja Wielemborek 39.

reklama

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here