Majówka na drogach: ponad 30 kolizji i 4 wypadki. Jedna osoba nie żyje

- reklama -

Zakończyła się najdłuższa od lat majówka. Pogoda dopisała, co widocznie uśpiło czujność wielu kierujących. Mimo wysiłków policjantów na drogach województwa łódzkiego doszło do 9 śmiertelnych wypadków. Na naszym terenie również nie odbyło się bez zdarzeń drogowych.

Tegoroczna majówka trwała od piątku 27 kwietnia do 6 maja 2018 roku, czyli aż 9 dni. Na głównych szlakach komunikacyjnych przebiegających przez województwo łódzkie służbę pełnili policjanci w oznakowanych i nieoznakowanych radiowozach wyposażonych w wideorejestratory. W ruch poszły urządzenia do pomiaru prędkości. Sytuacja monitorowana była z pokładu policyjnego śmigłowca.

- reklama -

W tym czasie na drogach województwa łódzkiego doszło do 94 wypadków, w których rannych zostało 119 osób, a 9 poniosło śmierć. Policjanci wyeliminowali z ruchu 212 nietrzeźwych kierujących.

Na terenie powiatu kutnowskiego również nie odbyło się bez zdarzeń drogowych. W sumie odnotowano 4 wypadki drogowe w których zginęła jedna osoba , a 4 zostały ranne.

- reklama -

Doszło do 34 kolizji drogowych. Ponadto zatrzymano 6 praw jazdy za przekroczenie prędkości oraz 2 prawa jazdy za szczególnie niebezpieczne zachowanie na drodze. Mundurowi z naszego terenu wyeliminowali 8 nietrzeźwiony kierujących – podsumowuje st. asp. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP Kutno.

(ZDJĘCIA) Tragedia pod Kutnem, nie żyje motocyklista (aktual.)

Auto roztrzaskało się na słupie, dwie młode osoby ranne!

- reklama -

- reklama -


1 KOMENTARZ

  1. Macie co chcecie, jeżdżą jak wwariaci tymi samochodami, trąbią, wrzeszczą, pisk opon, spaliny, warkot silników. Tego nie da się znieść! A do tego zabijają niewinnych ludzi, jak tak można. Według mnie samochjody powinni zakazać bo więcej z nich szkód niż pożytku i normalni ludzie przez to cierpią

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Przeczytaj także:


reklama

Ostatnio dodane:

reklama

reklama

reklama
reklama