Małżeńskie potyczki, gwiazdorskie kaprysy i klimakterium na dokładkę – co zobaczyć w Teatrze Capitol?

reklama

Dobra komedia w wybornej obsadzie to najlepszy sposób na poprawę humoru. Oto propozycje znakomitych przedstawień będących obecnie na afiszach warszawskiego Teatru Capitol.

Gdy kota brak, myszy harcują – o spektaklu „Kiedy kota nie ma…”

reklama

Brytyjczycy doskonale znają się na komediach sytuacyjnych – „Kiedy kota nie ma…” autorstwa Johnniego Mortimera i Briana Cooke’a jest najlepszym na to dowodem. Wydarzenia zupełnie wymykają się bohaterom spod kontroli, a wszystko kręci się wokół podróży poślubnej do Saint Tropez, którą postanawiają odbyć dwa małżeństwa z 20-letnim stażem. Czy w takim związku jest jeszcze miejsce na namiętność? I co mają do tego wędzony łosoś i szczotka sedesowa? W sztuce wyreżyserowanej przez Andrzeja Rozhina grają m.in. Katarzyna Skrzynecka, Maja Barełkowska i Piotr Cyrwus.

„Dajcie mi tenora!” – czyli jak uratować przedstawienie?

reklama

„Dajcie mi tenora!” to bestsellerowa komedia napisana przez Kena Ludwiga mającego na koncie wiele broadway’owskich hitów. W Cleveland ma się odbyć uroczysta premiera „Otella” w roli głównej z Tito Merellim, światowej sławy tenorem. Całe miasto jest niezwykle podekscytowane tym wydarzeniem, lecz w ostatniej chwili wszystko zaczyna się sypać. Gwiazda wieczoru źle się czuje i kaprysi, a do tego dochodzą jeszcze problemy natury małżeńskiej. Co w takiej sytuacji zrobi dyrektor opery? Jak się okazuje, nie zamierza odwoływać premiery, i wtedy się zaczyna… W obsadzie m.in. Katarzyna Żak, Olaf Lubaszenko i Grzegorz Halama.

Ciebie też to dopadnie – „Klimakterium… i już”

„Klimakterium… i już” to doskonała komedia ze scenariuszem Elżbiety Jodłowskiej, w reżyserii Cezarego Domagały. Bohaterkami są cztery panie przechodzące menopauzę. Ten niełatwy okres w ich życiu skłania do wielu refleksji. Najważniejsze to nie wstydzić się tego, co nieuchronne oraz starać się do tego podejść z dystansem i humorem. W przyjacielskiej, pełnej ciepła atmosferze znacznie łatwiej uporać się z „babskimi” problemami. W rolach głównych m.in. Ewa Złotowska, Elżbieta Jodłowska, Grażyna Zielińska i Elżbieta Jarosik.


Pełny repertuar Teatru Capitol znajdziecie w portalu eWejsciówki https://ewejsciowki.pl/warszawa/teatry/teatr-capitol,1

reklamaOstatnio dodane:

Skatowany „Dżeki” walczy o...

Wczoraj informowaliśmy o skatowanym psie z Dobrzelina, którego uratowali przedstawiciele Czterech Łap z Żychlina. Teraz ruszyła zbiórka pieniędzy na jego leczenie.

Rekordowy przyrost zakażeń, już...

Kolejne tragiczne informacje przekazało Ministerstwo Zdrowia. Zmarła kolejna osoba zakażona koronawirusem. To 67-letni mężczyzna. Ponadto zanotowano bardzo duży przyrost zakażeń.

Makabryczne odkrycie, w mieszkaniu...

Do makabrycznego odkrycia doszło dziś w jednym z mieszkań w Krośniewicach, gdzie znaleziono zwłoki mężczyzny. O godz. 17:16 do...

Kolejna akcja mieszkańców Kutna....

#będziedobrze - to nowa akcja internautów z całej Polski w czasie stanu epidemii koronawirusa. Włączyli się do niej także mieszkańcy Kutna. Na...

Zamówisz butlę z gazem,...

Kutnowskie firmy zajmujące się dystrybucją gazu nie wnoszą i nie montują butli w mieszkaniach. – Co mają zrobić starsze osoby, którym nie...

ZUS jest gotowy do...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest gotowy do realizowania tzw. tarczy antykryzysowej. „Wnioski przedsiębiorców, którzy ponieśli straty w związku z epidemią koronawirusa będą realizowane...

Przybywa zakażeń w Łódzkiem,...

Mamy 45 nowych przypadków zakażenia koronawirus, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Zmarła też 17 osoba zakażona koronawirusem - informuje Ministerstwo Zdrowia.