Mecz prawdy w Sieradzu. KS Kutno przy blasku jupiterów zmierzy się z wiceliderem

1

Już jutro w Sieradzu hit IV-ligi łódzkiej. Piłkarze KS-u Sand-Bus Kutno zajmujący 3. miejsce w tabeli zmierzą się z wiceliderem Wartą Sieradz. Spotkanie zostanie rozegrane przy sztucznym oświetleniu.

Po 20. kolejkach Warta Sieradz ma na swoim koncie 47 punktów i zajmuje pozycję wicelidera rozgrywek. Z kolei kutnianie mają trzy punkty mniej i zasiadają na najniższym stopniu podium.

Sieradzanie po słabym starcie w rundzie wiosennej (remisy z Orkanem Buczek i Wartą Działoszyn), w dwóch ostatnich spotkaniach rozstrzelali swoich rywali – najpierw 4-0 Pogoń Zduńską Wolę, a w zeszły weekend aż 6-0 rezerwy Pelikana Łowicz.

Z kolei KS Kutno notuje bardzo dobrą serię trzech zwycięstw z rzędu. Podopieczni Dominika Tomczaka odprawili z kwitkiem kolejno Pogoń Zduńska Wola, Włókniarza Zelów i Pilicę Przedbórz.

Sędzią sobotniego hitu IV ligi będzie Paweł Malec, sędzia ze szczebla centralnego, prowadzący w tym sezonie mecze w I lidze oraz Pucharze Polski.

Hitowy pojedynek pomiędzy Wartą a KS-em będzie miał wyjątkową otoczkę – mecz rozpocznie się o godzinie 19:00 i piłkarze będą grać w blasku jupiterów. Która z drużyn po 90 minutach uniesie ręce w geście tryumfu? Zapowiadają się wielkie emocje!

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

1 WYPOWIEDŹ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here