Miał 2,4 promila, jechał kradzionym autem i zderzył się z autobusem!

0
fot. ilustracyjne / policja.pl

Miał 2,4 promila alkoholu w organizmie, jechał kradzionym samochodem i zderzył się z autobusem. To wyczyny 32-letniego mieszkańca Kutna zatrzymanego przez policjantów z Mławy.

W sobotę 17 listopada, do dyżurnego mławskiej komendy wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze K-7 w miejscowości Dalnia. Na miejsce natychmiast udał się patrol. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że kierujący samochodem osobowym nie dostosował prędkości do panujących warunków pogodowych. W związku z tym zjechał na przeciwległy pas i uderzył w lewy bok prawidłowo jadącego autobusu.

Kierowca volkswagena, 32 – letni mieszkaniec Kutna w organizmie miał ponad 2,40 promila alkoholu. Podczas sprawdzenia w bazach policyjnych ustalono, że mężczyzna ma też cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami, a samochód jest kradziony. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

źródło: KPP Mława

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here