Miasto ogłosiło przetarg, będzie remont ul. Peowiackiej

reklama

Mieszkańcy północnej części miasta na tę chwilę czekali bardzo długo. Kutnowski magistrat ogłosił przetarg na generalny remont ulicy Peowiackiej.

Jak można przeczytać w opisie technicznym projektu, w zakresie jest wykonanie nowej nawierzchni jezdni, chodnika przy ulicy, wymianę krawężnika i przebudowę zjazdów od posesji. Jezdnia zostanie frezowana i położona na niej nowa nawierzchnia bitumiczna.

Remontu doczeka się również chodnik, który zostanie wykonany z kostki betonowej w miejscu istniejącego chodnika bitumicznego. Istniejące zjazdy zostaną przebudowane, w zakresie zastąpienia ich nawierzchnią z kostki betonowej.

reklamaOstatnio dodane:

Skatowany „Dżeki” walczy o...

Wczoraj informowaliśmy o skatowanym psie z Dobrzelina, którego uratowali przedstawiciele Czterech Łap z Żychlina. Teraz ruszyła zbiórka pieniędzy na jego leczenie.

Rekordowy przyrost zakażeń, już...

Kolejne tragiczne informacje przekazało Ministerstwo Zdrowia. Zmarła kolejna osoba zakażona koronawirusem. To 67-letni mężczyzna. Ponadto zanotowano bardzo duży przyrost zakażeń.

Makabryczne odkrycie, w mieszkaniu...

Do makabrycznego odkrycia doszło dziś w jednym z mieszkań w Krośniewicach, gdzie znaleziono zwłoki mężczyzny. O godz. 17:16 do...

Kolejna akcja mieszkańców Kutna....

#będziedobrze - to nowa akcja internautów z całej Polski w czasie stanu epidemii koronawirusa. Włączyli się do niej także mieszkańcy Kutna. Na...

Zamówisz butlę z gazem,...

Kutnowskie firmy zajmujące się dystrybucją gazu nie wnoszą i nie montują butli w mieszkaniach. – Co mają zrobić starsze osoby, którym nie...

ZUS jest gotowy do...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest gotowy do realizowania tzw. tarczy antykryzysowej. „Wnioski przedsiębiorców, którzy ponieśli straty w związku z epidemią koronawirusa będą realizowane...

Przybywa zakażeń w Łódzkiem,...

Mamy 45 nowych przypadków zakażenia koronawirus, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Zmarła też 17 osoba zakażona koronawirusem - informuje Ministerstwo Zdrowia.