Milioner z Wietnamu i W. Ziółkowski przekazali sprzęt szpitalowi w Kutnie

reklama

W miniony piątek do szpitala w Kutnie został przekazany sprzęt medyczny mający pomagać dzieciom w oddziale pediatrycznym oraz chorym z infekcją koronawirusem.

Sprzęt został podarowany przez Wojciecha Ziółkowskiego w imieniu spółki Dermex oraz lekarza z… Wietnamu.

reklama

– Na pomoc szpitalowi zdecydował się partner Dermexu, którym jest wietnamski lekarz i jednocześnie sławny w całym Wietnamie milioner dr Nguyen Duy Cuong – powiedział Panoramie W. Ziółkowski.

Niewykluczone, że to niejednorazowy gest Nguyen Duy Cuonga, którego w mediach społecznościowych obserwuje ponad pół miliona internautów, i kutnowska lecznica zostanie jeszcze wsparta przez wietnamskiego filantropa.

reklama


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Ostatnio dodane:

Ponad 100 nowych zakażeń...

Mamy 117 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Zmarło 6 kolejnych osób - informuje Ministerstwo Zdrowia.

(ZDJĘCIA) Wyjątkowa akcja MZK....

Miejski Zakład Komunikacji w Kutnie wyszedł z ciekawą inicjatywą, która ma wesprzeć mieszkańców w trudnych chwilach związanych z koronawirusem. Na wyświetlaczach pojawiły...

(ZDJĘCIA) Kierowca autobusu z...

Pomimo ograniczeń dotyczących liczby osób przewożonych środkami transportu zbiorowego jeden z kierowców na terenie Kutna nie dostosował się do obostrzeń. Mundurowi nałożyli...

Jakie działania podjęto w...

Starstwo Powiatowe w Kutnie opublikowało dziś raport dotyczący działań podjętych przez Starostę Kutnowskiego w marcu w związku z epidemią COVID-19.

XVI Ogólnopolski Konkurs Literacki...

Koronawirus pokrzyżował plany nam wszystkim, również pracownikom instytucji kulturalnych i animatorom kultury. Organizowany przez Kutnowski Dom Kultury Festiwal Złoty Środek Poezji, który...

KORONAWIRUS – RAPORT: Ponad...

Mamy 203 nowe przypadki zakażenia koronawirusem, potwierdzone pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Zmarły kolejne 2 osoby - informuje Ministerstwo Zdrowia.

(ZDJĘCIA) Walka z koronawirusem...

Od samego rana w Kutnie rozpoczęła się dezynfekcja miejsc publicznych, w których występują największe skupiska mieszkańców. Działania mają pomóc w walce z...