Na kogo zagłosujesz w niedzielę? Poznaj WSZYSTKICH kandydatów!

0

Już w niedzielę wybory do Sejmu i Senatu. Zapoznaj się ze wszystkimi kandydatami z naszego okręgu nr 11, na których będziesz mógł oddać głos.

W kolejności: miejsce na liście, imię i nazwisko, zawód i miejsce zamieszkania kandydata.

Kandydaci do SENATU:

1. BŁASZCZYK Przemysław Jacek | inżynier zootechnik | Goszczynno (KW Prawo i Sprawiedliwość)
2. DEBICH Krzysztof Mariusz | menedżer | Kutno (KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni)
3. PIGŁOWSKI Dariusz Andrzej | inżynier konstruktor | Poddębice (KWW Przywrócić Prawo)

reklama

Kandydaci do SEJMU:

Lista nr 1 – KW Polskie Stronnictwo Ludowe

1. BEJDA Paweł Jan | inżynier mechanik | Łowicz
2. ZIĘBA-GZIK Jolanta | pedagog | Zduńska Wola
3. NOWAK Adam Paweł | inspektor ochrony ppoż. | Marzęcice
4. NAWROCKA Elżbieta Renata | inż. tech. żywności | Wieruszów
5. JAROTA Bogdan Ryszard | nauczyciel | Karnków
6. WOŹNIAK Tomasz | nauczyciel | Wągłczew
7. STASIAK Zbigniew Marek | ekonomista | Żytowice
8. PACHOLSKI Michał Tomasz | inżynier geodet | Łęczyca
9. KRAWCZYK Marek Jan | rolnik | Kamostek
10. BEDNAREK Ewa | rolnik | Chodaki
11. JANKOWSKI Marek | rolnik | Kamilew
12. KARNISZEWSKI Andrzej | doradca rolniczy | Kaczkowizna
13. PLEWIŃSKI Paweł Krzysztof | inżynier budownictwa | Zagórzyce
14. TERKA Michał Waldemar | syndyk | Sieradz
15. KACZOROWSKA Maria | ekonomista | Brużyczka Mała
16. ŁABĘDZKI Marcin | rolnik | Biały Ług
17. BŁACH Alina | specjalista admin. publ. | Bieniec
18. ŻÓRAW Andrzej | doradca zawodowy | Walichnowy
19. KRAWCZYK Ewa Anna | nauczyciel | Stemplew
20. ROMANOW-PRZYBYLAK Justyna Agnieszka | prawnik | Zgierz
21. MORGA Agnieszka | rolnik | Stara Brzeźnica
22. CZUPRYNIAK Danuta | rolnik | Brodnia Górna
23. GRZEGORY Adam | rolnik | Łaźniki
24. STĘPIEŃ Andrzej Paweł | rolnik | Przywóz

reklama

Lista numer 2 – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. LICHOCKA Joanna Katarzyna | dziennikarz | Warszawa
2. POLAK Piotr Stanisław | parlamentarzysta | Grabinka
3. WOŹNIAK Tadeusz Jacek | historyk | Mieczysławów
4. MATEUSIAK-PIELUCHA Beata Anna | parlamentarzysta | Posmykowizna
5 .CIEBIADA Krzysztof | parlamentarzysta | Pabianice
6 .RZYMKOWSKI Tomasz Piotr | prawnik | Kutno
7 .RYCHLIK Paweł Piotr | farmaceuta | Wieluń
8 .MATUSZEWSKI Marek | parlamentarzysta | Zgierz
9 .WIECZOREK Iwona Małgorzata | nauczyciel akademicki | Zgierz
10. GÓRCZYŃSKI Andrzej Robert | inżynier rolnik | Wola Kałkowa
11. RZYMKOWSKA Ewa | prawnik | Kutno
12. NOWAK Krzysztof Jan | ekonomista | Piaski
13. KRZAK Michał Bazyli | lekarz dentysta | Lututów
14. KOŁOSZCZYK Olga Anna | dyrektor ds. administracyjnych | Maciszewice
15. PAPROTA Katarzyna | logopeda | Złoczew
16. GAŁKA Mariusz | rolnik | Sadowiec Niwa
17. WALCZAK Sławomir | leśniczy | Brodnia Górna
18. CHADRYŚ Iwona | nauczyciel | Dzietrzkowice
19. TWARDOWSKA Monika Malwina | urzędnik państwowy | Błonie
20. RATYŃSKA Elżbieta Beata | nauczyciel | Pabianice
21. WRZAŁA Sylwia Marianna | kierownik biura rachunkowego | Wierzchlas
22. KAŹMIERCZAK Wieńczysław Jerzy | lekarz | Poddębice
23. KALETA Paweł Tomasz | historyk | Chełmce
24. WOJCIECHOWSKI Waldemar Jan | rolnik | Wicie

reklama

Lista numer 3 – KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

1. MATYSIAK Paulina | kierownik działu finans. | Kutno
2. OLEJNICZAK Cezary Roman | rolnik | Stary Waliszew
3. IDZIKOWSKI Wiktor | informatyk | Sieradz
4. KAŹMIERSKA-MAŁYSKA Iwona Monika | pedagog | Mieleszynek
5. WALUDA Henryk | kierownik działu | Grabowiec
6. SIKORA Anna Iwona | publicysta | Sieradz
7. PIETRZAK Michał Damian | pedagog | Chechło Pierwsze
8. LEWICKA Zdzisława Teresa | główny księgowy | Miedźno
9. LORENC Patryk | specjalista ds. jakości | Korczew
10. KARPIŃSKI Marcin | rolnik | Szczawin Duży
11. BŁASZCZYK Anna Maria | nauczycielka | Wieluń
12. WALCZAK Sebastian Bartosz | księgowy | Kutno |
13. KOŚCIAN Monika | księgowa | Zduńska Wola
14. RAJ Przemysław | lekarz weterynarii | Sieradz
15. BUNDZYLAK-DĄBROWSKA Agnieszka Czesława | bankowiec | Zgierz
16. WOLSKA Anna Maria | technik rachunkowości | Kutno
17. ZIĘBA Piotr | administratywista | Lichawa |
18. CIUBORSKI Piotr Krzysztof | inżynier geodeta | Kąty
19. JĘDRYSIAK-URBAŃSKA Olga | nauczyciel | Działoszyn
20. PŁÓCIENNIK Marek | pracownik admin. państw. | Waszkowskie
21. SKOCZYLAS Adrian | politolog | Zgierz
22. BORKIEWICZ Kinga | student prawa | Zduńska Wola
23. GRABSKI Rafał | filolog polski | Sobień
24. GRYGLEWSKI Marek Józef | pracownik administracji | Pabianice

reklama

Lista numer 4 – KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

1. WALCZAK Izabela Anna | wykładowca akademicki | Łódź
2. OWCZAREK Łukasz Mikołaj | rolnik | Sieradz
3. KANIEWSKI Andrzej | przedsiębiorca | Zduńska Wola
4. OŻADOWICZ Łukasz Artur | informatyk | Sworawa
5. DYONIZIAK Dariusz | technik rolnik | Wola Chruścińska
6. MATUSIAK Ewelina | specjalista ds. exportu | Łódź
7. KĘDZIAK Joanna | finansista | Dąbrowa
8. SOBCZAK Justyna | architekt | Aleksandrów Łódzki
9. NOWAK Wojciech Damian | student historii | Ogroble
10. GOGULSKA Malwina Anna | konsultant | Sieradz
11. WOLNIEWICZ Adam Jan | specjalista ds. produktu | Pabianice
12. SKOWRONEK Angelika | student ochrony środowiska | Krępa
13. KOCIŃSKI Konrad Piotr | student gospodarki przestrzennej | Łódź
14. GACKOWSKA Weronika | konsultant infolinii | Kutno
15. HEJNIAK Sebastian Patryk | ekonomista | Łódź
16. SZCZEŚNIAK Katarzyna Dorota | programista | Łódź
17. KARDAS Rafał Andrzej | mechanik | Łódź
18. WASIEWICZ Magdalena Ewa | nauczyciel | Łódź
19. ZAJĄC Mateusz Mariusz | student rachunkowości | Brzeziny
20. ROSIŃSKA Natalia Paulina | rejestratorka medyczna | Łódź
21. ZIEMBA Aleksandra Anna | pomoc przedszkolna | Łódź
22. GIEROWSKI Rafał | logistyk | Pełczyska

reklama

Lista numer 5 – KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

1. TOMCZYK Cezary Józef | politolog | Sieradz
2. JOŃSKI Dariusz | ekonomista | Łódź
3 .HANAJCZYK Agnieszka Małgorzata | prawnik | Bełdów
4. RĄKOWSKI Krzysztof Gabor | specjalista ds. funduszy unijnych | Pabianice
5. OWCZAREK Andrzej | historyk | Ostrów-Osiedle
6. GIERULA Artur | nauczyciel | Kutno
7. PABICH Michał Marian | administratywista | Męcka Wola
8. LEWERA Jacek Witold | nauczyciel | Pajęczno
9. SEWERYN Piotr Jacek | kosztorysant budowlany | Łódź
10. LEWANDOWSKA Iwona Elżbieta | prawnik | Łódź
11. WRÓBEL Katarzyna Renata | pracownik adminstracyjny | Łask
12. STRUMIAN Edyta Grażyna | nauczyciel | Głowno
13. WÓJCIK Zbigniew | pożarnik | Łowicz
14. KOWALCZYK Michał Marcin | technik informatyk | Huta Dłutowska
15. LIPIŃSKA Anna | artysta plastyk | Łódź
16. MATUSIAK Karolina Daria | ekonomista | Kutno
17. ZIELIŃSKA Beata Maria | nauczyciel | Wrząca
18. KĄCKI Tomasz Bernard | rolnik | Kurów
19. JESIONOWSKA Barbara Maria | zarządca nieruchomości | Poddębice
20. SIERADZKI Marcin Miłosz | architekt | Grotniki
21. WOLNA Katarzyna Kinga | psycholog | Zduńska Wola
22. OKOŃ-WYDER Nina Barbara | nauczyciel | Osiek
23. JACHIMEK Marek Grzegorz | emeryt wojskowy | Łask
24. GRABARCZYK Małgorzata Iwona | przedsiębiorca | Aleksandrów Łdz.

reklama

Lista numer 8 – KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

1. SKUPIŃSKI Przemysław Szczepan | przedsiębiorca | Zgierz
2. GOŹDZIEWICZ Wojciech Stanisław | lekarz dentysta | Łódź
3. TOBOLCZYK Przemysław Bogusław | technik mechanik | Kutno
4. PIETRZAK Jacek | specjal ds. marketingu i handlu | Aleksandrów Łódzki
5. MATUSIAK Emilia | handlowiec | Jasionka
6. BACZYŃSKA-SOCHA Monika Magdalena | specjalista administracji publicznej | Zgierz
7. KLIMKIEWICZ Jakub Marcin | kierowca samochodu ciężarowego | Zgierz
8. GAWRON Jakub Mateusz | nauczyciel geografii | Zgierz
9. BARAŃSKA Lucyna Stanisława | operator maszyn i sprzętu torowego | Kutno
10. DOMINIAK Mariusz Janusz | elektomechanik | Pabianice
11. KLIMKIEWICZ Edyta Zofia | technik analityki medycznej | Zgierz
12. CHRUŚCIEL Agnieszka Anna | specjalista administracji publicznej | Zgierz
13. FURMAŃCZYK Natalia Ewa | specjalista ds. logistyki | Łódź
14. BORYS Jerzy | ekonomista | Zgierz
15. KOLĘDA Magdalena | pedagog | Zgierz
16. OWCZAREK Katarzyna | technik rachunkowości | Ruda Bugaj
17. MAJKOWSKI Marcin Tomasz | mechanik pojazdów samochodowych Łódź
18. NEUMAN Michał Andrzej | technik mechatronik | Łódź
19. SYNCEREK Joanna Agnieszka | grafik komputerowy multimediów | Wiktorów
20. SABELA Mariusz Tomasz | specjalista zastosowań informatyki | Łódź
21. BARANIAK Monika | specjalista administracji publicznej | Zgierz
22. ROBACZYŃSKI Adrian Piotr | technik logistyk | Łódź
23. GOŹDZIK Marcin Witold | psycholog | Łódź
24. PLACEK-KUJAWSKA Beata Urszula | ekonomista | Dąbrówka Strumiany

reklama

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here