(NA ŻYWO) Co dalej z kutnowskim szpitalem? Oglądaj transmisję z obrad

O 15:30 rozpocznie się sesja Rady Powiatu Kutnowskiego w całości poświęcona sytuacji w Kutnowskim Szpitalu Samorządowym.

Wczoraj w rozmowie z Panoramą Kutna Starosta Daniel Kowalik potwierdził, że sytuacja szpitala jest bardzo ciężka.

Musimy liczyć się z restrukturyzacją zatrudnienia w szpitalu. Audyt potwierdził obawy zarządu, co do tragicznej sytuacji ekonomicznej szpitala, jaką odziedziczyliśmy po czterech latach rządów Krzysztofa Debicha – powiedział Panoramie Daniel Kowalik, Starosta Kutnowski. – Jesteśmy zdeterminowani, żeby wprowadzić plan naprawczy. Na chwilę obecną nie ma mowy o zamykaniu oddziałów. Nie chcemy dopuścić do ograniczenia oferty leczniczej naszego szpitala. Stoimy przed wielkim wyzwaniem wynikającym z wieloletnich zaniedbań w lecznicy.

reklama

Proponowany porządek obrad:

  1. Otwarcie sesji.
  2. Przedstawienie wyniku finansowego spółki w rozbiciu na poszczególne ośrodki przychodów i kosztów spółki za I półrocze 2019 roku – wyniki finansowe.
  3. Przedstawienie bieżącej sytuacji spółki w aspekcie finansowym i organizacyjnym.
  4. Przedstawienie planu naprawczego spółki pod nazwą Kutnowski Szpital Samorządowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Kutnie.
  5. Przedstawienie audytu finansowego spółki.
  6. Dyskusja.
  7. Sprawy różne.
  8. Zakończenie obrad.
reklama

reklama

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl
reklama


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

1 WYPOWIEDŹ

  1. To może wreszcie uzyskamy informację, ile osób z ekipy szpitalnej odeszło z pracy w okresie minionej kadencji , tj zostało zwolnionych bądź im to „delikatnie” zasugerowano.

Comments are closed.

reklama