Najnowszy raport z powiatu kutnowskiego. Zmienia się liczba osób objętych kwarantanną

reklama

Starostwo Powiatowe w Kutnie przekazało najnowsze informacje dotyczące sytuacji związanej z koronawirusem na terenie powiatu kutnowskiego.

Według stanu na 26.03.2020 na godz. 13:00 objętych kwarantanną jest 63 osób, pod nadzorem epidemiologicznym znajduje się 49 osób, a hospitalizowane są 3 osoby. Łącznie 3 osoby w powiecie kutnowskim (gm. Żychlin, 2 z Kutna) są zakażone koronawirusem.


reklama

– Prosimy mieszkańców o zachowanie szczególnej ostrożności. Apelujemy o przestrzeganie zasad przekazywanych przez służby sanitarne i medyczne oraz zachowanie spokoju – apeluje Daniel Kowalik, starosta kutnowski.

Stan na 26.03.2020 na godz. 13:00

reklama

Kwarantanna – 63
Pod nadzorem epidemiologicznym – 49
Hospitalizowanych – 3
Zarażonych – 3 (1 – gmina Żychlin, 2 – miasto Kutno)Stan na 26.03.2020 na godz. 9:00

Kwarantanna – 149
Pod nadzorem epidemiologicznym – 54
Hospitalizowanych – 3
Zarażonych – 3 (1 – gmina Żychlin, 2 – miasto Kutno)

reklama


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Ostatnio dodane:

Ponad 100 nowych zakażeń...

Mamy 117 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Zmarło 6 kolejnych osób - informuje Ministerstwo Zdrowia.

(ZDJĘCIA) Wyjątkowa akcja MZK....

Miejski Zakład Komunikacji w Kutnie wyszedł z ciekawą inicjatywą, która ma wesprzeć mieszkańców w trudnych chwilach związanych z koronawirusem. Na wyświetlaczach pojawiły...

(ZDJĘCIA) Kierowca autobusu z...

Pomimo ograniczeń dotyczących liczby osób przewożonych środkami transportu zbiorowego jeden z kierowców na terenie Kutna nie dostosował się do obostrzeń. Mundurowi nałożyli...

Jakie działania podjęto w...

Starstwo Powiatowe w Kutnie opublikowało dziś raport dotyczący działań podjętych przez Starostę Kutnowskiego w marcu w związku z epidemią COVID-19.

XVI Ogólnopolski Konkurs Literacki...

Koronawirus pokrzyżował plany nam wszystkim, również pracownikom instytucji kulturalnych i animatorom kultury. Organizowany przez Kutnowski Dom Kultury Festiwal Złoty Środek Poezji, który...

KORONAWIRUS – RAPORT: Ponad...

Mamy 203 nowe przypadki zakażenia koronawirusem, potwierdzone pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Zmarły kolejne 2 osoby - informuje Ministerstwo Zdrowia.

(ZDJĘCIA) Walka z koronawirusem...

Od samego rana w Kutnie rozpoczęła się dezynfekcja miejsc publicznych, w których występują największe skupiska mieszkańców. Działania mają pomóc w walce z...