Niecka w Aquaparku wyłączona z użytku. „Wyłowiono ciało obce”

1
fot. Der Blitz / Aquapark Kutno

Utrudnienia w Aquaparku Kutno – z niecki rekreacyjnej wyłowiono ciało obce i zastosowano procedurę polegającą na wyłączeniu strefy z użytku i przeprowadzono dezynfekcję wody.

– W dniu 11.03 2019 roku w godzinach popołudniowych z niecki rekreacyjnej Aquaparku Kutno wyłowiono ciało obce. Po tym zdarzeniu zastosowano standardową procedurę polegającą na wyłączeniu niecki rekreacyjnej z użytku, jak również przeprowadzona została dodatkowa, kompleksowa dezynfekcja wody. Pobrano próbki wody i po jej zbadaniu okaże się, czy możemy z powrotem otworzyć nieckę – informuje Aquapark Kutno na swojej oficjalnej stronie.

W związku z koniecznością wymiany dysz napowietrzających wodę w Jacuzzi nr 1 będzie ono wyłączone z użytku do odwołania.

Pozostałe atrakcje (basen sportowy, sauny, zjeżdżalnia Kamikaze basen rozgrzewkowy, Jacuzzi nr 2, brodzik dla najmłodszych oraz zjeżdżalnie zewnętrzne – Pontonowa i Anakonda) będą do dyspozycji.

W tym czasie, przez cały dzień, obowiązywały będą obniżone ceny biletów wstępu do strefy basenowej, 9 zł – bilet normalny oraz 6 zł – bilet ulgowy.

Aquapark dodatkowo informuje, iż w dniu 15.03.2019 r. (piątek) strefa basenów będzie nieczynna w godzinach 8:00 – 14:00, w związku z organizacją zawodów sportowych.

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

1 WYPOWIEDŹ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here