Niecodzienny transfer najlepszego strzelca KS-u Kutno. Będzie grał we Włoszech!

reklama

Łukasz Dynel nie będzie grał już w KS-ie Kutno. Najlepszy strzelec IV ligi łódzkiej podpisał kontrakt z włoskim czwartoligowcem.

Popularny „Dynia” po zakończeniu rundy jesiennej – w której strzelił 19 bramek – otrzymał niecodzienną ofertę ze słonecznej Italii i wyjechał na testy do występującego w Serie D (czwarty poziom rozgrywkowy) klubu Acireale Calcio 1946. Informowaliśmy o tym w grudniu. Rosły napastnik podczas treningów zaprezentował się z bardzo dobrej strony i włoski klub podjął decyzję o pozyskaniu byłego już zawodnika KS-u Kutno.

reklama

Dynel podpisał kontrakt z Acireale 6 lutego, a w zeszły weekend znalazł się w kadrze swojej nowej drużyny na mecz z Rocellą (wygrana 3-2).


Po 24. kolejkach Acireale ma na swoim koncie 42 punkty (5. miejsce) i ma duże szanse na awans do Serie C.

reklama

Kto w Kutnie zastąpi najlepszego strzelca? W najbliższych dniach będziemy informować o transferach ekipy Dominika Tomczaka i Pawła Klekowickiego.


reklama


1 KOMENTARZ

Comments are closed.


Ostatnio dodane:

Ponad 100 nowych zakażeń...

Mamy 117 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Zmarło 6 kolejnych osób - informuje Ministerstwo Zdrowia.

(ZDJĘCIA) Wyjątkowa akcja MZK....

Miejski Zakład Komunikacji w Kutnie wyszedł z ciekawą inicjatywą, która ma wesprzeć mieszkańców w trudnych chwilach związanych z koronawirusem. Na wyświetlaczach pojawiły...

(ZDJĘCIA) Kierowca autobusu z...

Pomimo ograniczeń dotyczących liczby osób przewożonych środkami transportu zbiorowego jeden z kierowców na terenie Kutna nie dostosował się do obostrzeń. Mundurowi nałożyli...

Jakie działania podjęto w...

Starstwo Powiatowe w Kutnie opublikowało dziś raport dotyczący działań podjętych przez Starostę Kutnowskiego w marcu w związku z epidemią COVID-19.

XVI Ogólnopolski Konkurs Literacki...

Koronawirus pokrzyżował plany nam wszystkim, również pracownikom instytucji kulturalnych i animatorom kultury. Organizowany przez Kutnowski Dom Kultury Festiwal Złoty Środek Poezji, który...

KORONAWIRUS – RAPORT: Ponad...

Mamy 203 nowe przypadki zakażenia koronawirusem, potwierdzone pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Zmarły kolejne 2 osoby - informuje Ministerstwo Zdrowia.

(ZDJĘCIA) Walka z koronawirusem...

Od samego rana w Kutnie rozpoczęła się dezynfekcja miejsc publicznych, w których występują największe skupiska mieszkańców. Działania mają pomóc w walce z...