Niekończące się utrudnienia na Łąkoszyńskiej. Droga zamknięta do połowy grudnia!

  2
  fot. maps google

  Zmotoryzowanych kutnian czekają kolejne duże utrudnienia na ul. Łąkoszyńskiej. Jak informuje PWiK, po raz kolejny pojawiły się nieprzewidziane okoliczności i prace ziemne przedłużą się do 17 grudnia.

  Przypomnijmy, ruch na wyżej wymienionym odcinku został wyłączony 9 listopada. Pierwotnie prace zakończyć miały się 24 listopada, a później podano datę 7 grudnia.

  Komunikat PWiK:

  Zarząd Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp z o.o. w Kutnie informuje, iż zgodnie z zatwierdzonym projektem czasowej organizacji ruchu drogowego w związku z wykonywanymi robotami ziemnymi na kanalizacji sanitarnej, wystąpiły nieprzewidziane okoliczności w następstwie których wydłużamy termin wyłączenia z ruchu drogowego odcinka drogi ul. Łąkoszyńskiej od ul. Wąskiej do ul. Nowowiejskiej do dnia 17.12.2018.

  Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

  2 WYPOWIEDZI

  1. To już przesada!!!! Dojeżdżając do pracy, dzieci do szkoły i przedszkola robię dodatkowe 20km dziennie!!!!!!!! A GDZIE ZAMKNIĘCIE POŁOWY DROGI???? NIE MOŻNA POMYŚLEĆ O KIEROWCACH??????????

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here