Nieudany początek sezonu, rezerwy KS-u przegrały z Orłem

1
fot. KS Kutno

Rezerwy KS-u Kutno w swoim premierowym spotkaniu w lidze okręgowej przegrały na własnym boisku 1-3 z Orłem Parzęczew. Jedyną bramkę dla kutnian zdobył Maciej Kowalczyk.

Przed spotkaniem podopieczni Jacka Walczaka z rąk Adama Kaźmierczaka, prezesa ŁZPN odebrali puchar, za wywalczenie mistrzowskiego tytułu łódzkiej A Klasy w zeszłym sezonie.

Później niestety powodów do radości było o wiele mniej. Orzeł strzelił trzy gole – z czego dwa z rzutów karnych – a kutnowską drużynę stać było tylko na trafienie Macieja Kowalczyka i ostatecznie na inaugurację KS II przegrał 1-3.

KS II Kutno 1-3 Orzeł Parzęczew
Kowalczyk – Łuczak (karny), Błaszczyk, Ł. Góralczyk (karny)

KS II Kutno: Błażejczyk – Kozanecki, Kowalczyk, Maryniak, Borowiec, Kapruziak, Jakubowski, Gałązka, Motylewski, Górczyński, Andrzejczak; zagrali także: Krzymieniewski, Łochyński, Ławniczak, Wójcik, Matyjas.

własne / fb.com/orzelparzeczew / fot. KS Kutno

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

1 WYPOWIEDŹ

  1. A czego się spodziewały patałachy z kutna. Awans wywalczyli bo w najważniejszych meczach brali po pół składu z 4 ligi. Niedługo spadek.
    #RAZEMPOSPADEK

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here